Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To nie moje klimaty :/
  2. Tylko, że tu nie bardzo jest co tłumaczyć :P Sebek ma swój rozum i powinien sam wiedzieć, że sen o stałych godzinach, to zdrowsze spanie takiego malucha ;)
  3. Kupiłam sobie dzbanek do parzenia kawy
  4. A co lekarz na to? Coś mówił? P.S. Znikam spać :P
  5. Jak ja pracowałam, to też mało czasu spędzałam z młodym :( Ale Aguś, lepiej żeby dziecko miało stałą porę spania. To i lepiej dla Ciebie, bo możesz coś zaplanować. Ale przede wszystkim lepiej dla młodego, bo ma rutynę i powinien być bardziej wyspany, jak będzie zawsze szedł spać o tej samej porze ;)
  6. To nie miej wyrzutów :mad: Dziecko ma mieć stałą godzinę spania. I według mnie, godzina 19-20 to najlepszy czas, żeby dziecko szło spać ;) Theodor zawsze chodzi spać o 20. Pamiętam, że ja chodziłam już do szkoły i zawsze po wieczorynce chodziłam spać. Czyli o 19:30 ;)
  7. Nie przesadzaj :P Theodor mając roczek ważył 11.1kg :P Więc Fabian to jest szczypiorek :D
  8. Rozumiem, że TV wyłączone i Fabian grzecznie śpi? :)
  9. A spróbuj z innego kompa ;) Wtedy będzie wiadomo czy wina Twojego kompa czy Twojego loginu na dogo :P
  10. Ja nie mam pojęcia :/ Ale może Twój brat będzie wiedział o co chodzi :)
  11. Lepiej mieć pewność, skoro będzie robione usg ;)
  12. 7 stycznia mam kolejną wizytę u lekarza z usg, więc wolę się upewnić czy będzie chłopak :P Powinnam mieć wizytę między świętami, ale pani doktor się urlopuje i dopiero po Nowym Roku się umówiłam ;)
  13. To ja nie wiem czemu :/
  14. Nie będę ryzykować ;) Tylko nie wiem jak wytrzymam z Bogdanem te 2 tygodnie :D Dawno tyle czasu ze sobą nie spędziliśmy :P Dziękuję :* Sama opieka lepsza ;) A już pomijam fakt, że potem za dużo papierkowych spraw mielibyśmy do załatwienia, gdybym urodziła w PL ;) Aguś, możesz poczekać z imieniem do 7 stycznia?
  15. *Magda*

    Red Room

  16. Wytrzymam do maja z wyjazdem do Polski :P
  17. Widać, że babcia dba o wnuczki :D
  18. Niemieckie szpitale są dużo lepsze niż Polskie :P Nie na darmo wiele polek jeździ pod koniec ciąży do Niemiec, żeby rodzić właśnie po zachodniej stronie granicy :P Poza tym, co jakby coś się zaczęło dziać w drodze? Mamy do przejechania 1000km w jedną stronę, a to w najlepszym razie 9h jazdy autem :/
  19. Mam nadzieję, że dziś wbijesz na dogo :P
  20. Bogdan ma urlop od poniedziałku, aż do końca roku :D I mogłabym teoretycznie jechać do Polski na święta :P Ale w takim stanie jakoś nie mam odwagi :(
  21. To ja też się przywitam :P
×
×
  • Create New...