Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Na więcej nawet nie mam siły :P
  2. O 19 muszę być po koleżankę, bo na 19:30 musimy być u solenizantki ;) Aaaaaaaa, i zapomniałam, że w sobotę idziemy na 3 latka do Zosi :P Więc też może mnie nie być na dogo :D
  3. Jak nie odpisze, to napisz znowu :D
  4. Nasza nawigacja już nie przewiduje aktualizacji, niestety :( Dziękuję :)
  5. Zostałam zaproszona na urodziny koleżanki z mojej ostatniej pracy ;) Będą wszystkie dziewczyny, z którymi pracowałam :) Chcę się z nimi zobaczyć. A że Bogdan ma I zmianę, to zostanie w domu z młodym, a ja pojadę na 2-3 godzinki :D
  6. Jakiś czas temu pisałam do admina skargę na pewnego użytkownika forum i następnego dnia już był ban :D Więc oni tu są, tylko dziwnym trafem ich nie widać :D
  7. Czas zainteresować się motoryzacją i wtedy będziesz się udzielać :P Aha, jutro idę na babską imprezkę, więc wieczorem mnie nie będzie :P
  8. http://www.dogomania.com/forum/forum/59-foto-blogi/ Na samym dole strony, w prawym rogu masz 3 moderatorów z działu FotoBlogi ;) Vectra i Mateusz nieaktywni od września :/ Ale Pianka aktywna dziś, więc najlepiej pisz do niej ;)
  9. Czyli najlepszym rozwiązaniem będzie barf :)
  10. No to masz co robić ze zwierzyńcem :/
  11. To napisz do jakiegoś moda ;) Może to problem z Twoim loginem z dogo, skoro na innym kompie jest to samo :/
  12. Mi zależało głównie na mapach konkretnych krajów, języku i opcji radarów ;) Reszta była mniej istotna :P
  13. Tom Tom ;) Wcześniej mieliśmy Mio i była super :) No ale dziś, żadnej Mio nie znalazłam, więc posłuchałam szwagra ;)
  14. Nasza navi ma już 11 lat, bateria szwankuje, mapy już dawno nieaktualne... :/ I tak kupujemy nową już chyba ze dwa lata :D Więc postanowiłam sama się za to zabrać i zrobić mu prezent pod choinkę :)
  15. Pewnie nie :D Albo za jakieś pół roku wrzuci jedną sztukę :D
  16. Ja już to widziałam :P Ale pewnie inni chętnie pooglądają ;)
  17. Kupiłam mu nową nawigację :) Fakt, że zapłaciłam trochę więcej niż musiałam, bo kupiłam w sklepie :/ Ale nie chciałam kupować przez neta, bo wtedy by wiedział co dostanie. No a ja chciałam, żeby miał niespodziankę :) Poradziłam się tylko szwagra co do firmy i to wszystko. Model już wybrałam sama. I myślę, że będzie zadowolony :) To co, teraz będziesz szukać czegoś dla siostry?
  18. Psy mają zegarki w tyłkach :D Jeśli chodzi o hip hop, to jedyne co mogę posłuchać, to Kaliber 44 i Paktofonika :) To jest stary, dobry hip hop ;) Bo to co teraz czasem słyszę w TV, to pasuje do tego, co zaśpiewał kiedyś Kukiz: "Wystarczy walnąć ryma i zajebać komuś nuty!"
  19. Muszę go umyć i sobie zrobić w nim kawkę :D No i dziś w końcu kupiłam mojemu mężowi gwiazdkowy prezent :)
  20. *Magda*

    Red Room

  21. Nie było już czy Ci nie pasowało coś w nim?
  22. Angi, masz statyw?
×
×
  • Create New...