Kupiłam mu nową nawigację :)
Fakt, że zapłaciłam trochę więcej niż musiałam, bo kupiłam w sklepie :/ Ale nie chciałam kupować przez neta, bo wtedy by wiedział co dostanie. No a ja chciałam, żeby miał niespodziankę :) Poradziłam się tylko szwagra co do firmy i to wszystko. Model już wybrałam sama. I myślę, że będzie zadowolony :)
To co, teraz będziesz szukać czegoś dla siostry?