Biorę magnez tak jak zaleciła mi pani doktor ;) Wychodzi mi na dobę 2400mg, a mimo to w nocy mam skurcze łydek :(
Już kiedyś też miałam takie skurcze, choć brałam duże dawki magnezu. Dopiero połączenie magnez+potas pomogło, więc jutro wycieczka do apteki po potas ;)
I chyba mogę zacząć odliczanie ;) Za 11 tygodni Młody powinien być już po tej stronie brzucha :)