Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Uważaj, bo Aga też lubi rudych :D
  2. Ja nie jestem wścibska, tylko ciekawska :P
  3. Dołeczki odziedziczył po tatusiu :) To one mnie tak urzekły w moim mężu i rude włosy :D
  4. A moja sucz kilka razy była z nami na dworze podczas strzelania ;)
  5. Biedny, nie wiedział co ma pierwsze rozpakować :D Paczek miało być jeszcze więcej, bo Bogdan kazał mi pakować każdą ciuchcię pojedynczo :/ Ale mi się nie chciało i popakowałam po 2szt. ;) I prezent od chrzestnej dałam do jednej torby, bo też nie chciało mi się tego pakować osobno :P
  6. Biorę magnez tak jak zaleciła mi pani doktor ;) Wychodzi mi na dobę 2400mg, a mimo to w nocy mam skurcze łydek :( Już kiedyś też miałam takie skurcze, choć brałam duże dawki magnezu. Dopiero połączenie magnez+potas pomogło, więc jutro wycieczka do apteki po potas ;) I chyba mogę zacząć odliczanie ;) Za 11 tygodni Młody powinien być już po tej stronie brzucha :)
  7. I już złożone "Stacyjkowo" w pokoju :D
  8. Z tym się zgodzę :D :P
  9. Jakie słodkie szczylki
  10. Wypchaj się sianem :P Jak weźmie przykład z braciszka, to nie taki maluszek :P Póki co tak ;)
  11. To na 99% jadą "dwójką" przez Niemcy, więc całkiem blisko mnie ;)
  12. To co te Twoje psy robiły? A może to Ty robiłaś coś cenzuralnego? :D
  13. Tylko 4 zdjęcia z całego spaceru? :P
  14. A skąd oni z tą ONką jechali?
  15. Jak dobrze, że mnie żadna kolęda nie dotyczy :D :P majoka a zależy Ci na zdaniu księdza czy zdaniu Twojego syna? ;)
  16. W rodzinie niestety tak bywa ;) Ja też z bratem nie rozmawiałam jakieś 5-6 lat. Ale to był kompletny brak rozmów. Na swój ślub go nie zaprosiłam, na jego ślub nie poszłam, choć zaproszenie dostałam... Teraz mamy ze sobą bardzo dobry kontakt, więc trzeba być dobrej myśli ;)
  17. *Magda*

    Red Room

  18. Wiem :) Jak nie, to go siłą wyciągną :D Ja mam, Bogdan wciąż myśli :)
  19. Ja właśnie tak spędzę Sylwestra, ale z małym wyjątkiem-bez drinka :P
  20. A gdzie Betty, że masz Toscę?
  21. Przy Theosiu właśnie w tym terminie dostałam skierowanie na cesarkę, bo się nie obrócił :/
×
×
  • Create New...