Hej Marta :)
No widzisz, ja wczoraj pisałam do Ciebie, napisałaś mi o tym popsutym dogo i wczoraj znowu był zonk :/ Teraz niby chodzi, ale jestem ciekawa co będzie do wieczora?!
A zdrówko dobrze, dziękuję :* Byłam dziś na wizycie kontrolnej i wszystko dobrze z dzidziusiem :)
Ze mną niby też, ale ciągle mam w moczu wysoki cukier :/ Cukrzycy ciążowej nie mam, cukier w glukometrze mam w normie, a w moczu ciągle cukier ponad normę :( Pan doktor powiedział, że to nie jest normalne i że przy kolejnej wizycie u swojej pani doktor, coś z tym musimy zrobić. Tylko ja nie mam pojęcia co można zrobić? Słodyczy nie jem praktycznie wcale. Ok, jem. No ale np. dziś zjadłam kawałek ciasta, ale dopiero po badaniach, właśnie po to, żeby nie było cukru w moczu. Jeśli zjem coś słodkiego, to może jeszcze jutro, a potem do kolejnej wizyty znowu nie tknę nic słodkiego, czyli do środy. Herbatę piją tylko z cytryną, kawę jeśli już piję, to też bez cukru, do tego woda, nie piję słodzonych napoi. Jedyne z czego może być cukier, to mleko, bo piję około pół litra dziennie. No ale bez przesady, żebym miała za wysoki cukier z samego mleka? Albo z pieczywa, które jem?!