Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A co jest 25 lutego? :D
  2. 24 luty, to dobra data, więc dasz radę ;)
  3. Hej Marta :) No widzisz, ja wczoraj pisałam do Ciebie, napisałaś mi o tym popsutym dogo i wczoraj znowu był zonk :/ Teraz niby chodzi, ale jestem ciekawa co będzie do wieczora?! A zdrówko dobrze, dziękuję :* Byłam dziś na wizycie kontrolnej i wszystko dobrze z dzidziusiem :) Ze mną niby też, ale ciągle mam w moczu wysoki cukier :/ Cukrzycy ciążowej nie mam, cukier w glukometrze mam w normie, a w moczu ciągle cukier ponad normę :( Pan doktor powiedział, że to nie jest normalne i że przy kolejnej wizycie u swojej pani doktor, coś z tym musimy zrobić. Tylko ja nie mam pojęcia co można zrobić? Słodyczy nie jem praktycznie wcale. Ok, jem. No ale np. dziś zjadłam kawałek ciasta, ale dopiero po badaniach, właśnie po to, żeby nie było cukru w moczu. Jeśli zjem coś słodkiego, to może jeszcze jutro, a potem do kolejnej wizyty znowu nie tknę nic słodkiego, czyli do środy. Herbatę piją tylko z cytryną, kawę jeśli już piję, to też bez cukru, do tego woda, nie piję słodzonych napoi. Jedyne z czego może być cukier, to mleko, bo piję około pół litra dziennie. No ale bez przesady, żebym miała za wysoki cukier z samego mleka? Albo z pieczywa, które jem?!
  4. U mnie tak samo z dogami :/
  5. Chyba się na Ciebie obrażę :P
  6. Uuuuuuuuuuuuuu :( To co, przy kolejnej cieczce kolejna próba?
  7. Doberek pracusiu :)
  8. Ten pochód, który był u mnie, to w piątek był gdzie indziej, w sobotę u nas, a w niedzielę i poniedziałek już w innych miastach :P Poza tym owszem, biedronki u mnie były, ale smerfy już nie :P Smerfy były rok temu ;) I tak jak pisze Angi, to stroje się powtarzają, więc wcale nie musiało to być u mnie :P
  9. To może na początek, wypuść kota jak Edi śpi, żeby kot go sobie w spokoju obwąchał ;)
  10. 8km, nie pamiętam kiedy tyle zrobiłam z psem:P Dla mnie ostatnio 2-3km to maks :D
  11. Ale pewnie z innego miasta, a nie ode mnie :P
  12. Jakieś peryferie miasta :)
  13. I co z kotem?
  14. Marta, już tydzień jak masz wyniki i nic nie piszesz :mad:
  15. Będziecie pakować psy do auta i jechali gdzieś dalej ;)
  16. Brawo Ty! Ja już baterie naładowałam przed szpitalem :D
  17. Cudowne ma te uchole :)
  18. *Magda*

    Red Room

  19. *Magda*

    Red Room

  20. *Magda*

    Red Room

  21. *Magda*

    Red Room

  22. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...