-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Ej, właścicielko galerii, gdzie się szwendasz? :P A teraz coś na poważnie ;) Jak chcesz jechać do Pobierowa na wakacje, to lepiej już dzwoń i rób sobie rezerwację, bo ja dziś dzwoniłam i facet ma już bardzo dużo pozajmowanych terminów. No a mamy dopiero luty :/ No i my niestety nie pojedziemy do Pobierowa, bo te domki/apartamenty co mnie interesowały, są już zarezerwowane na te terminy, w których mogę jechać :( No a pod namiot z niemowlakiem nie pojadę :/ Tak więc szukam czegoś innego ;)
-
Alinko, gdzie Ty byłaś z Gandzią nad morzem?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
W końcu to jej galeria :D Dziś przez kilka godzin było słoneczko :) Dziękuję :* -
Nowy rok, nowe plany wakacyjne, więc czas odświeżyć temat ;) Szukam sprawdzonego ośrodka, gdzie przyjmą nas oczywiście z psem, w mieście gdzie jest psia plaża. Interesują mnie miasta począwszy od Trójmiasta/Półwysep Helski aż kierunku zachodniej części Polski. Wiem, że w necie jest tego dużo. Jednak w dobie internetu każdy wie, że oszustów nie brakuje. Dlatego właśnie proszę Was o pomoc i prosiłabym o namiary na jakiś sprawdzony ośrodek ;) Pensjonat "Kotki2" od dogomaniaczki niestety odpada. Dzwoniłam i nie ma już wolnych miejsc na ten termin, który mnie interesuje :( Chciałam jechać do Pobierowa, ale po dzisiejszym telefonie, okazało się, że te domki, które mnie interesowały są już zajęte w tym terminie co możemy jechać :/
-
Oprócz piłki, wzięłam też aparat, więc zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie wykręcaj się :P Przegrzebałam Niemieckie apteki, pytałam lekarza...oficjalnie nie ma tu pastylek do ssania na gardło dla ciężarnych :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To znajdź mi je w Niemczech, pani mądralińska :P -
Tora nie da o sobie zapomnieć :P Dobra, lecę na spacer, bo jak teraz nie pójdę, to później nie będzie mi się chciało :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pewnie widziałaś nie raz w aptece Propolki, tylko teraz nie kojarzysz :P -
Hej łamAga :) U mnie dziś względna pogoda ;) Ale wczoraj lało cały dzień, młody nie szedł do przedszkola, więc Tora nawet na spacer nie wyszła :( Była tylko na podwórku na siq i tyle, bo stwierdziłam, że nie będę młodego po deszczu ciągnąć jak jest zimno :/ W lato, może biegać po deszczu, ale jak na dworze ledwo +5'C, to nie będę ryzykować. Ale dziś jest dość przyjemnie, więc zaraz znikam właśnie z suczą na spacerek. I za wczorajszy brak ruchu, to nawet piłeczkę chyba wezmę :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Haj Aga :) Gardełko tak sobie :/ Dziś byłam u lekarza po krople do oczu dla młodego, więc chciałam, żeby mi powiedział jakie tabletki do ssania mogę sobie kupić. Niestety, w Niemcowni nie ma żadnych, które oficjalnie może brać kobieta w ciąży :/ W Polsce są Propolki, ale zanim one mi dojdą, to tydzień minie :( Więc dziś wkroczyłam jeszcze z imbirem ;) Może on mi pomoże :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Marta :) Niby jest trochę lepiej, ale jeszcze boli :( W nocy jest najgorzej :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Paulina, ja w ciąży nie mogę wziąć nic, gdzie nie jest wyraźnie napisane, że można brać w ciąży :/ Dlatego pozostają mi babcine sposoby, typu syrop z cebuli, herbata z miodem itp. ;) Przy poprzednim przeziębieniu, nawet lekarz miał problem znaleźć coś, co może mi przepisać :( Dlatego teraz nawet do lekarza nie pojechałam, bo szkoda mojego czasu :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Chyba wiem co mi podrażnia gardło :/ Było z moim gardłem już wstępnie lepiej. Zrobiłam sobie herbatę z liści malin i znowu jest gorzej :( Chyba je muszę odstawić na kilka dni i wrócić do nich dopiero jak wyleczę gardło :/ -
Jeszcze się suki muszę pozbyć, bo dla nich to nie czyste zwierze jak świnia :D :P
-
Całkowita prawda ;) Ludzie mają świra z tymi szkołami dla psów :D Moi sąsiedzi zdziwieni byli, jak Tora była szczylem i powiedziałam, że do żadnej szkoły chodzić nie będziemy :D Zdarzają się pojedyncze przypadki, że ludzie idą z psem na przysłowiowe siq i wraca do domu, ale to jest mały procent. Prawie wszyscy psiarze, których znam choćby z widzenia, chodzą z psami kilka km dziennie, bez względu na wielkość psa ;) A co da wałęsających psów, to nie dziwię się, że nie ma wolno biegających, bo jak hycel złapie takiego psa, to odbiór ze schroniska, kosztowałby właściciela kilka setek euro. A że psy są oznakowane, to nie trudno znaleźć właściciela ;)
-
Ola, u mnie nic takiego się nie buduje :P
-
Nie wiem jak z pudrowaniem, bo to nie mój pies :P
-
Uuuuuuuuuuuuuu, to kiepska sprawa :/ Oby wszystko było dobrze ;)
-
Jak ja bym chciała choć tyle śniegu tej zimy zobaczyć Ola, pamiętam że Dora przez jakiś czas musiała być na lince. Już jest grzeczna i możesz ją znowu puszczać luzem?
-
Podoba Ci się zoo we Wrocławiu? Dla mnie to zoo jest beznadziejne :( Nic mi się tam nie podobało :/