Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. *Magda*

    Red Room

  2. *Magda*

    Red Room

  3. Obawiam się tylko, że spodnie będą jej się wrzynać między nogi :D
  4. To chyba będzie jej trzeba trochę nogi skrócić :D
  5. Angi, co innego jak się ma takiego psa i dla bezpieczeństwa otoczenia zapina się go na smycz. Jednak bardzo często takie małe kurduple biegają samopas, a właściciel nawet nie próbuje nad psem zapanować "bo przecież on jest mały i nic nie zrobi" :/
  6. Myślę, że to widzi każdy posiadacz średniego/dużego psa ;) I tak sobie myślę, że właściciele tych małych kurdupli, wychodzą z założenia, że jak mały, to przecież krzywdy nie zrobi. A prawda jest taka, że nawet pogryzienie przez chihuahua, skończy się szyciem. Dla mnie nie ma różnicy czy pies jest mały czy duży. Jeśli choć odrobinę stwarza zagrożenie dla innych zwierząt czy ludzi, to ma być przede wszystkim na smyczy. A jak pies nie drze mordy i nie pokazuje zębów bez powodu, ani nie przejawia agresji, to może sobie chodzić luzem, choćby i 80kg ważył :)
  7. Chętnie, ale ona się "utopi" w tym stroju Indianina :D
  8. Mariolka, bo te małe, to najbardziej wredne :D A tak poważnie, to jakoś duże psy nie próbują zjeść mojej Tory, ani moja Tora nie próbuje zjeść innych psów. Za to ta małe, które ważą max. 5kg wyskakują z zębami, jakby chciały zeżreć cały świat :/ Dziś np. do mojej Tory wyskoczył (po raz kolejny) chihuahua. Piesek, który waży 1/3 mojego kota wyskakuje do psa, który jest od niego 20x większy. Jedno kłapnięcie zębami i byłoby po chihuahua :D No ale oczywiście, to duże psy są niebezpieczne i muszą chodzić w kagańcach ;) Widzę, że mieliście słoneczko :) My troszkę też, ale wiatr arktyczny :/
  9. Nie tyle w Polsce, co w Polskich facetach :D Moja ciocia zawsze powtarza "Po co mi nowy wróg, kiedy stary pod bokiem" :D Choroba cywilizacji :D
  10. Myślę, że tak 3200-3500g ;) No, powtarzasz się :P W sumie to tak :) Dziękuję :) Aguś, Ty malutka jesteś, to się w nie zmieścisz :D
  11. Już wtedy nie będzie taki mały, bo coś koło roczku będzie miał ;) To sobie jeszcze trochę poczekasz, bo jutro dopiero 36 tydzień zaczynam :P
  12. Mój chrapie obok mnie na kanapie :D Tyle z niego mam :P
  13. I trochę więcej czasu dla męża i syna :)
  14. Kolega (tata Zosi) myślał, że to pszczelarze :D :D :D Bogdan, to swój chłop ;) A Theoś, póki są to "białe związki", to jest ok. Później będziemy się martwić :D
  15. Za rok będzie nas czworo przebranych :D Brzusio już chyba jest maksymalnej wielkości :D
  16. Grzeczna dziewczynka :)
  17. Tak, meduzy ;) W sumie, to weszłam w niego ledwo, ledwo :D Myślę, że za miesiąc już bym w niego nie weszła :P Theoś póki co kocha wszystkie swoje "narzeczone" :)
  18. To co, idziesz jutro???
×
×
  • Create New...