Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ostrów Wielkopolski ;)
  2. Ooooooooo, to mnie pocieszyłaś i jeszcze bardziej nie mogę się doczekać :)
  3. Kurcze, może jakiś wirus w powietrzu lata?! Wyniki krwi ok, a może coś go tam "łapie" lekkiego :/
  4. A poprawy nie ma?
  5. Nie, no Theodor już jest młodszy od Gabi, więc Nathan, to już całkiem dzieciak dla niej :D Ale pytanie w jakim okresie to stado bokserów? Bo poza sezonem to i w Trójmieście psy po plaży mogą chodzić ;)
  6. Moje całkiem małe nie są, więc samych pączków bym nie jadła ;) Ale tak kilka, dla powiększenia by nie zaszkodziło :D
  7. Stronka wygląda bardzo fajnie, wszystko dobrze opisane ;) Myślę, że nie będę żałować ;) Jedynie zobaczymy jak to będzie z tym psem+plaża. No ale to jest najmniejszy problem. Nawet jak Tora dooopki nie pomoczy, to nic jej nie będzie ;) No, ładną mam synową :)
  8. Bo mi nie po drodze jakieś zjeżdżanie z autostrady :P Jak wjeżdżam tutaj, 3km od domu, na autostradę, tak zjeżdżam dopiero jakieś 5-6km od domu w Polsce :D
  9. Bo mi nie po drodze jakieś zjeżdżanie z autostrady :P Jak wjeżdżam tutaj, 3km od domu, na autostradę, tak zjeżdżam dopiero jakieś 5-6km od domu w Polsce :D
  10. U mnie zostało jeszcze 5, więc zapraszam ;) Spacer był krótki, bo znowu zaczęło padać :( A słońca nie mam już 2 dni :P
  11. To bardzo mało jak kilka tylko :P
  12. Widocznie nie trafiłaś na naprawdę dobre kupne pączki ;) Ja w Polsce, to miałam kilka sprawdzonych piekarni, gdzie pączki były zawsze dobre. Tu mam tylko 2 miejsca, gdzie warto kupić pączka. A że oba kilkanaście km od domu, to skończyło się na własnych pączkach, bo nie miałam czasu wczoraj jeździć za pączkami :/
  13. Oponki, pyyyyyyyyyyyyycha. Ja robiłam pączki ;)
  14. Hej Marta :) Jak wyniki egzaminu?
  15. Dzień dobry :)
  16. Dzięki, już dostałam namiary na ośrodek koło Ustki http://www.sus.kalisz.pl/oferta Rezerwacja już zrobiona, więc w tym roku jedziemy tam, ale trzymaj namiary, bo może następnym razem skorzystam ;)
  17. Bardzo chętnie, ale pogoda nie dopisuje na robienie zdjęć :( Jak mogłaś coś takiego uczynić?! :P No to pokaż :) Ja lubię sukienki :)
  18. A ja tych moich pączków, to już chyba z 7-8 pożarłam :D
  19. I co z tą ciążą? Potwierdzona?
  20. Dziękuję Paulina :* Dzięki Aga :) Wczoraj, kilka godzin była taka ładna pogoda :) Dziś szaro, buro i deszcz leje :( Zrobiłam te pączki co Ci przepis dawałam. Wyszło mi 30, ale one są wielkości 1/3 jak normalny pączek i póki co, zjadłam 4 sztuki :) Aga, chcesz Bogdana? Lubisz rudych, on chętny robić kolejne dziecko... Dopłacę jeszcze jeśli trzeba :D
  21. Może już niebawem się "załatwi" ;)
×
×
  • Create New...