Dziękuję Paulina :*
Dzięki Aga :) Wczoraj, kilka godzin była taka ładna pogoda :) Dziś szaro, buro i deszcz leje :(
Zrobiłam te pączki co Ci przepis dawałam. Wyszło mi 30, ale one są wielkości 1/3 jak normalny pączek i póki co, zjadłam 4 sztuki :)
Aga, chcesz Bogdana? Lubisz rudych, on chętny robić kolejne dziecko... Dopłacę jeszcze jeśli trzeba :D