Ola, piję herbatę z miodem i cytryną, piję sok z cebuli, płuczę gardło wodą z solą. Jednak nic mi nie pomaga :( Zrobiłabym sobie napar z imbiru, ale już nie mam tyle miejsca w brzuchu, żeby tyle pić :/ Herbaty piję około litra dziennie, do tego ponad pół litra herbaty z liści malin, rano zawsze ciepłe mleko "na dzień dobry", więc już tego miejsca na imbir mi brakuje :(