Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja sushi też nie jem :/ Lubię rybę, kocham matiasy solone (a to surowa ryba), ale sushi nie przełknę :/ Próbowałam raz i mało nie zwymiotowałam na talerz :D A owoce morza, to próbowałam tylko krewetki z grilla i dla mnie są bez smaku ;)
  2. A "nasza" buldożka chodzi na długie spacerki, wraz ze swoją "siostrą" buldożkom angielską :)
  3. Głównie piję herbaty owocowe, więc w nich prawdziwej herbaty tyle co nic ;) A Isla niestety nie dla ciężarnych :P
  4. Ola, piję herbatę z miodem i cytryną, piję sok z cebuli, płuczę gardło wodą z solą. Jednak nic mi nie pomaga :( Zrobiłabym sobie napar z imbiru, ale już nie mam tyle miejsca w brzuchu, żeby tyle pić :/ Herbaty piję około litra dziennie, do tego ponad pół litra herbaty z liści malin, rano zawsze ciepłe mleko "na dzień dobry", więc już tego miejsca na imbir mi brakuje :(
  5. To czego jeszcze nie jesz?
  6. Dziękuję, choć nie trzeba ;) Lubisz chińszczyznę???
  7. Hotele tak, ale ciastka nie :P
  8. Na ja też jestem głodna :P Ale gardło nadal mnie boli i nie wiem co ma zjeść :(
  9. Najbezpieczniej, jak nie będziesz jeść pieczywa :P Świeża bułeczka, sama jest pyszna :)
  10. Zimy nie było, a te już wiosnę chcą :P
  11. Erykowa, może dlatego, że Marta ma galerię w Grupie I, a nie w Foto Blogach :P
  12. U mnie jest suczka buldożka francuskiego :)
  13. Nie znam tych ciastek :P
  14. Aga, lepiej nie, bo kolejnego palca utniesz :P
  15. My, gdyby nie dzisiejsze lody, to też byśmy siedzieli w domu :P No ale w taką pogodę, to kiepsko, żeby coś innego robić :/
  16. Z mini zoo poczekaj do wiosny ;)
  17. Będzie latał, będzie :D To miały być uszy Myszki Micki :)
  18. Kebaba jadłam tydzień po urodzeniu Theodora :P Zresztą, ja jadłam wtedy wszystko, oprócz ostrego :P
  19. Już dawno :P Teraz czekam na kebaba :D Miała być pizza, ale Bogdan chciał kebolca i pojechał kupić :)
  20. I jak sprawy po powrocie do domu?
  21. O ile dobrze ściągnęła :P No to we wtorek sie pochwal ;)
  22. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...