Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja z tego wypadku już pamiętam tylko, że było pełno krwi :/ Nic więcej. I może lepiej ;) A wiecie chociaż gdzie pojechała?
  2. Ja się czuję dobrze, a młody dziś jakoś mało aktywny :P A czy pojadę w nocy, to się okaże ;)
  3. A Ty sobie obstawiać możesz :P Ja tam wierzę, że dałaby dziewczyna sobie radę ;)
  4. To może w końcu wkurzy się tak, że się wyprowadzi ;)
  5. My po półtora roku byliśmy zaręczeni, a niespełna rok później był ślub ;) Oczywiście, były komentarze sąsiadek, że pewnie muszę...No bo przecież 20-sto latka jak wychodzi za mąż, to na 100% jest w ciąży :D A u nas dziecko, dopiero po 10 latach od ślubu się pojawiło :)
  6. Aga, a gdzie te meble wystawiliście? Co do wypadku, to pamiętam jak miałam 5-6 lat, to u nas motocyklista miał wypadek. Wszędzie krew itp. Nie zdążyli jeszcze nic "schować", a my to z braćmi widzieliśmy :/
  7. Ja miałam 20 lat ;) Skończyłam liceum i rok później ślub :P
  8. No ale działa Ci w roamingu? Bo jak nie, to Ci udostępnię moje wifi ;)
  9. Która miała szczyle?
  10. A czemu nie Comę? :P
  11. Mariolka i Ania, Ola będzie mieć internet :P
  12. Ale będą pustki na dogo :D
  13. Nie wiem jak Twoja, ale moja umarła jako dziewica :P
  14. W podobnym terminie ;)
  15. Spoko :)
  16. Co za suki :D
  17. Tego to już nie wiem :(
  18. Ja nie jestem dziwna :P Ja jestem jedyna w swoim rodzaju :D
  19. Kilka dni temu, czytałam też o jakiejś innej gminie i tych 500zł za adopcję ;)
  20. No, ja z Theodorem też, bo akcja zaczęła się o 8 rano ;)
  21. W sumie, to powinien być jeszcze na samym mleku wtedy, to dużo szykowania nie będzie :P Ewentualnie, powolne wprowadzanie nowego jedzonka :D
  22. Żadne święto, ale ostatnie chwile kiedy może mieć mamusię tylko dla siebie ;) Nie wiem czy akurat dziś w nocy urodzę, ale położna mówiła, że 90% porodów zaczyna się w nocy, więc...Objawów brak :P
  23. No, musiał chłopina coś w sobie mieć, że go Tiamat tak kochała ;) Mój poprzedni chłopak, to musiał ją siłą do auta pakować, żeby gdzieś z nami pojechała. A Bogdan drzwi otwierał, żeby fajki wyciągnąć, a ta już w aucie siedziała :D I skubana, dobrze wiedziała kiedy podjechał pod dom, akurat on! :D
  24. Oczywiście, że tak! :) Zawsze na 14 po niego jadę :P A jak dziś w nocy nie urodzę i będę się dobrze jutro czuła, to zostawiam go jutro w domu ;)
×
×
  • Create New...