Zanim całkowicie zrezygnujesz z surowego, to poczytaj o czymś takim jak BARF ;) Nie namawiam na siłę, ale warto się zastanowić ;) Moja suka od wielu lat jest na surowym, wiele psów na dogomanii jest na surowym i mają się świetnie :) A weterynarz jest od leczenia, a nie od diety ;)
Taki gotowany ryż z mięsem i warzywami dobrze wpływa na żołądek, dlatego proponuję, żebyście póki co kontynuowali jeszcze taki rodzaj jedzenia.
Jeśli chcesz karmić suchym, proszę bardzo. Wybierz jednak karmę z dużą zawartością mięsa i najlepiej żeby była dopasowana do ras dużych ;) Nie karm psa karmą z biedronki czy jakąś inną, typu pedigree :/