Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Raczej w 4 dni, to go nawet karmiąc samą czekoladą, tak by go nie utuczył :P Gdyby nie fakt, że nie mogę porządnie kaszlnąć i chodzę jeszcze wolniej niż normalnie, to już bym nawet nie pamiętała, że mam pocięty brzuch ;) Więc już nawet dzisiejsze sprzątanie nie sprawiło wielkich trudności :) Dokładnie, jakby spuchnięta, nieproporcjonalna itp. :D
  2. I bardzo dobrze ;) Niech się młody uczy życia :)
  3. Pierwszy w domu spędzony na praniu, prasowaniu, sprzątaniu...a w między czasie niańczeniu dwójki dzieci :) W ogóle, to teraz Theodor wydaje mi się jakimś olbrzymem Głowa jakaś duża, ręce duże, ubrania jakieś wielkie...:D
  4. Nie wytrzymasz tyle :P Próg spowalniający i Fabian aż klęknął tak ostro hamował :D
  5. Jak wychodziliśmy ze szpitala, to miał wagę 3760g, więc ponad 200g ;)
  6. Moja sucz, to już z rok kąpana nie była Planowałam ją wykąpać na jesieni, jak zawsze. Ale już z brzuchem stwierdziłam, że nie będę się w to bawić :P A teraz, to musi czekać aż się zrobi ciepło, to ją na dworze wykąpię :)
  7. Hello łamAga :P Ale to już drugi weekend :P Pierwszy przeżyliśmy w szpitalu ;) Dziś, w 9 dobie życia położna ważyła Nathana i osiągnął ponownie wagę urodzeniową ;) Za 10 dni kolejne ważenie ;)
  8. Ciekawe czy teraźniejsze dzieci potrafią się bawić np. w podchody?!
  9. Jakoś nie myślałam nigdy o pielęgniarkach jak o kobietach od papierowej roboty ;)
  10. Boję się tylko jak to będzie, jak Bogdan będzie miał drugą zmianę :/ Bo jak będzie miał pierwszą, to wieczorem podzielimy się dziećmi jeśli chodzi o karmienie, kapanie, kładzenie spać...A jak on będzie w pracy, to będzie mi ciężko samej wyrobić się z planem :/ Skończy się pewnie na tym, że Theodor będzie chodził później spać, z czego pewnie będzie się cieszył :)
  11. Jeszcze kominek w tle by się przydał :D
  12. No, ja myślę :P
  13. Od 19 go nużyło spanie, ale walczył jak lew, żeby nie zasnąć :D Dopiero właśnie o 20 się poddał ;)
  14. Ola, ja codziennie 3 facetów muszę oglądać :D Ty masz zboczenie zawodowe :D
  15. Dobrze, że tego położnictwa nie robisz, bo jeszcze byś chciała co innego oglądać :D :P
  16. Coś Ci się nie podoba? :P
  17. Białe lisy z oklapniętymi uszami albo rude pudle ze stojącymi uszami :D
  18. Poszedł spać o 20, więc pobudka koło 23 ;)
  19. Chciałabym mieć takie nudy :D :P
×
×
  • Create New...