Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Tak, to w 100% siedzi w głowie :/ Moja bratanica też miała ten problem i bratowa walczyła wiele miesięcy :(
  2. Tak Olu, to ten problem. I nawet krople od lekarza nie pomagają :(
  3. Ja mam pustą lodówkę i tylko to miałam :D Ale jutro jadę na zakupy ;)
  4. Wszystko ma swoją cenę :P A tak poważnie Aguś, to z Theodorem mamy za to inny problem :/ I uwierz mi, że chyba wolałabym dwa maluchy przy których trzeba biegać, nie mieć czasu na dogo, niż "męczyć się" z takimi rzeczami :( Ale to na PW, bo nie będę zaśmiecać wątku, dość nieprzyjemnymi rzeczami :P
  5. Nathan właśnie (sam) zasypia :P A Theodor jest na tyle duży, że dużo potrafi zrobić koło siebie sam ;)
  6. Ja właśnie jem chlebek, do tego jajko, pomidor i mozarella :)
  7. Ania, wbijaj do mnie ;) Olu, jestem zwierzolubna, ale nie toleruję zwierząt w łóżku :/ A w łóżeczku już tym bardziej, bo nigdy nie wiesz czy czasem kot nie wskoczy jak dziecko śpi :/
  8. A my dziś chwilę po 9 rano pojechaliśmy robić zdjęcie do paszportu dla Nathana. Co się musieliśmy nagimnastykować u fotografa, żeby nie płakał, żeby miał buzię prosto w kierunku aparatu i żeby miał oba oczy otwarte...Ale po kilku podejściach się udało i pan powiedział, że jak na miesięczne dziecko, to poszło nam bardzo szybko ;) Potem pojechaliśmy do urzędu i chwilkę przed godziną 11, paszport mieliśmy już w ręce. Tak więc granicę teraz będzie przekraczał legalnie :D
  9. Ja bym Lumpka przerobiła na pasztet, jakby mi wskoczył do łóżeczka, tak jak robi Wam to Pepsi :/
  10. Obroża ładna, ale ja wolę psy w łańcuszkach :P
  11. U mnie remont łazienki trwał 2 tygodnie :/ Ja mówię o bagażniku, a nie o siedzeniach :P
  12. Ja mam aparat, to możesz mojego używać :P Tak mały, że ciężko go w kieszeni znaleźć :P
  13. Pół bagażnika zajmuje Tora :P W drugiej połówce muszę zmieścić wózek, łóżeczko turystyczne dla Nathana i nasze torby z ubraniami :P
  14. Jakoś ciężko mi go z kieszeni wyciągnąć :P
  15. Ja się boję, że mi drzewka padną w drodze, dlatego z Polski nie wezmę :/ Pomijam fakt, że pewnie i tak nie będzie miejsca w aucie, w drodze powrotnej :D Dlatego, pojedziemy po te najtańsze, bo jak się nie przyjmą, to chociaż mniej kasy stracimy ;)
  16. Jak się nie wzięło aparatu, to skąd mają być fotki? :P
  17. Nie mam zdjęć :P Ja czereśnie, jabłonie i grusze mam :P Teraz chcę wiśnie, morele albo nektarynki i śliwkę ;) Ale rozbieżność cenowa jest ogromną. W jednym sklepie za drzewko 21euro, w drugim 17euro. Więc dziś pojechaliśmy obejrzeć ceny u ogrodnika. A tam co? A tam 35 euro za drzewko Gdybyśmy chcieli jedno drzewko, to bralibyśmy w pierwszym lepszym miejscu, a nie tracili paliwa w aucie. Ale ja chcę 5 drzewek, więc różnica w kosztach zakupu ma znaczenie ;)
  18. Do sanek ich i niech ciągną :)
  19. A ja troszkę zalatana też byłam, bo szukaliśmy drzewek owocowych ;) A potem jeszcze trzeba było kamienie do podwórka przywieźć. No a na samym końcu pojechać z suką na jezioro :) I tak cały dzień spędziliśmy praktycznie na dworze, z przerwami w domu na karmienie Nathana :P
  20. Mam syropek, coś ala soczek winogronowy :) Ok, idę spać. Dobranoc :P
×
×
  • Create New...