Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aga, taka ulewa była wczoraj w Warszawie :/
  2. Dzięki :* Wiedziałam, że mnie kochasz córeczko :D
  3. Ja też chcę zdjęcia :)
  4. A ja teledysku nie mogę zobaczyć :/
  5. Dolej mu do piwa czegoś i go zgwałć jak będziesz mieć dni płodne :D
  6. Dlatego ktoś kiedyś wymyślił farbę do włosów :P
  7. Chcę, to nie znaczy, że będę miała :P Oj tam, może jednak Sebek się "zapomni" :D
  8. Mam nowy telefon, to poznajcie moje dobre serce i macie filmik :P http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/2016/VID_20160712_135654_zpss5ijd6pm.mp4.html?filters[user]=125693713&filters[recent]=1&sort=1&o=0 Tylko nie wiem czy Photobucket nie będzie go "zwalniał" :P
  9. Ja też :D Tylko nie wiem jak mam w takim razie to trzecie dziecko zrobić :D Tak swoją drogą to dziś jak byłam z młodym u laryngologa, to była dziewczyna (25-27lat) z 3 dzieci i kolejne w brzuchu :/ Najstarsze miało jakieś 3-4 latka, potem taki dzieciaczek maks 2 letni i kolejne dziecko jeszcze w nosidełku, a tu już z brzuchem była :/ Więc domyślam się, że zaszła zaraz po okresie popołogowym :/
  10. Fabian stepuje :D On ma za mało miejsca :P
  11. A ja ściągam filmik z telefonu :P Jak go już ściągnę i wrzucę na kompa, to poznacie moje dobre serce, skoro już mam nowego telefona :D
  12. Pamiętam jak wtedy bałam się, że ze stresu zacznę rodzić :/ Jutro rano odbieramy balonik z apteki i będziemy ćwiczyć "dmuchanko" :D
  13. Oby, bo już jestem przerażona na samą myśl, że znowu mam patrzeć jak go usypiają, a potem jak on się wybudza
  14. No to jeszcze trochę i będzie czekał na każdy spacer :)
  15. Jestem, tylko kur*a, dziś w ogóle czasu nie miałam :/ Dopiero do kompa wsiadłam. Zresztą, co pewnie zauważyłaś, nawet na WhatsApp'ie nie miałam kiedy pisać :( Lara jest świetna :D
  16. Tym swoim spokojem, jeszcze bardziej wkurzał tego psa :D
  17. Pani miała do niego podejście i miał z tych wizyt niezłą zabawę :D Nawet do domu nie chciał wracać :)
  18. Fabian trochę młodszy niż Theodor, więc wiesz :P A tak w ogóle, to dziś była też wizyta u laryngologa. Jeden drenaż z ucha wypadł :/ I to z lewego, tego które najczęściej miało zapalenie :( Na tę chwilę dostaliśmy krople do nosa i specjalny balonik do nadmuchiwania nosem. Chodzi o to żeby oczyścić nos/uszy, a balonik ma spowodować ciśnienie, które będzie "odblokowywać" zatkane ucho. Jesli to nie pomoże i przy kolejnej wizycie (za 3 miesiące), będzie miał stan zapalny, to czeka nas ponowny zabieg jaki miał w styczniu, pod narkozą :/
  19. Pinokio :) Predator pasowałby do bardziej "bojowej" rasy ;)
  20. Ola, jestem po 2 dniach wizyt u logopedy i pani doktor zdziwiona, że Theodor taki skupiony na wszystkim, że grzeczny.... Nie uwierzyła mi jak jej powiedziałam, że w domu on 5 sekund nie usiedzi na miejscu, że non stop gada....Widać z Theodora jest dobry aktor przy obcych :D
×
×
  • Create New...