Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Był płacz i marudzenie, że ma sprzątać :D I jeszcze usłyszałam "Słoneczko wysuszy". No co za kombinator :D
  2. Mały, mały ;) Właśnie takiego go poznałaś, bo to wtedy byliśmy właśnie na wystawie w Opolu :P Dogadaliby się na 100% :D Dziś rozmawiam z bratową przez telefon. Theoś przyszedł i pyta czy może wlać trochę wody do piaskownicy. Mówię "Ok, możesz" Pomyślałam, że jest ponad 30'C, to jak trochę zmoczy piasek, to i tak szybko wyschnie. I jaki mam tego efekt? Piasek pływa w piaskownicy, a mur był cały obklejony piaskiem Piaskownicę zostawiłam, żeby woda wyparowała, bo mamy upały ;) A piasek z muru musiał sprzątać :D
  3. Dla Theodora też kupuje na bieżąco :P No może nie zupełnie, bo mam trochę ubrań na 116cm :P Ale Nathan ma po starszym bracie, więc nie straszne mi, że nagle coś będzie za małe i nie mam go w co ubrać :D No staruszek, staruszek. Oficjalnie ma 12.5 lat, nie oficjalnie około 17-18. A ile ma naprawdę, tego nikt nie wie :/
  4. Aga, nie znasz się :P Tak się myje włosy piaskiem :D
  5. Dobrze, że ja mam zapasy dla Nathana, a Theodor już tak szybko nie rośnie :P Bo facet ma mieć męskie rysy twarzy, a nie babskie :P Nie, on się nie zsunął. To wyglądało jakby na tym drapaku dostał jakiegoś paraliżu i przez to spadł, a potem tak leżał, bo go trzymało :(
  6. U nas to były sekundy, ale nigdy wcześniej nic takiego się nie wydarzyło. A przecież już prawie rok czasu jestem w domu, więc ciężko byłoby to przegapić....
  7. Chyba prawie wszystkie :P Robiłam obiad, więc go zawołałam, żeby mu dać surowego mięsa. Przybiegł wesoły, wskoczył na drapak, prosto do miski i zajada. W pewnym momencie po prostu z niego spadł i leżał sztywny Leżał taki sztywny, w dziwnej pozycji z 10-15 sekund i wydał kilka dziwnych dźwięków. Chciałam go podnieść, ale bałam się, że mogę mu zrobić krzywdę Potem wstał i uciekł na podwórko. Siedział chwilę pod ławką, a potem już normalnie położył się w słońcu, jakby nic się nie stało...
  8. Niektóre już widziałaś :P Dziękuję :) Aguś, komplecik kupiłam 3 tyg. przed chrztem. Wtedy nosił rozm.62, a ja kupiłam 68. I co? W dniu chrztu, ledwo wsadziłyśmy Nathana z Olą w tamten komplecik :/ A ten jak mu ubrałam, to nóżek nie mógł wyprostować :/ Więc szybko tylko fotki cyknęłam i poszło do kartonu :( W sumie, to samą kamizelkę i kapelusik mogę mu jeszcze założyć do czegoś innego ;) Ja tam się cieszę, że Theodor i Nathan są podobni do tatusia, a nie mają nic z mamusi :)
  9. I Lumpek, na dowód, że żyje :P Choć dziś napędził mi stracha :( i po powrocie z urlopu, wizyta u weta jest obowiązkowa :/
  10. Gondola jedzie z nami nad morze, a po powrocie ją chowam i wyciągam spacerówkę, bo młody ledwo się mieści :/ Ma jakieś 5cm luzu, ale tak się ostatnio wierci, że albo głową napiera na tył gondoli albo nogi mu wystają z wózka :D
  11. Kubraczek kupiony, założony do zrobienia zdjęć i schowany, bo już jest za mały :D
  12. Łapcie zdjęcia z telefonu :P Jemy pierwszego w życiu chrupka :D
  13. Theodor lubi oszukiwać, więc podziękuję :P
  14. Popieram :)
  15. Wygląda jak duża ciapa :D
  16. Dobrze, mała konkurencja na przyszłość :D
  17. Żyją :D
  18. Bo zrobiłaś zdjęcie z jakiejś dziwnej perspektywy i nie widać, że to tapczan :D Nawet kolor jakiś podłogowy, a nie tapczanowy :P Dobrze, że u mnie chodziła listonoszka :D :P
  19. Aga, Tyś-ja nie mam czasu (ani ochoty) na jakieś pokemony, geokesze i inne zabawy :P W tym czasie, to ja muszę szukać rozrywek dla moich dzieci, a nie dla siebie :D Oj widać, widać :( Młodszy zaczyna już obiadki/deserki wcinać, a dopiero co w moim brzuchu siedział ;) A to znaczy, że mój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami :(
  20. Świat schodzi na psy. W telewizji tylko programy typu "Szpital", "Trudne sprawy", "Nastolatki"....A teraz jeszcze ludziom robią wodę z mózgu jakimiś pokemonami
  21. O co chodzi z tymi pokemonami? Bo wszędzie coś o tych pokemonach....
  22. To wywal ją na dwór :P
  23. Aniu, ale to nie osobista ocena sędziego w wyglądzie psa powinna decydować o chamionacie psa/suki. Sędzie ma oceniać czy pies odpowiada ustalonemu wzorcowi, a nie temu czy akurat ten egzemplarz mu się podoba czy nie. Sędzia ma być obiektywny i oceniać psa jako egzemplarz danej rasy, na podstawie wzorca.
×
×
  • Create New...