Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ceny owczarków są różne. Jeden będzie kosztował 1000zł, a inny 3000zł, choć każdy z nich będzie ze Związku Kynologicznego. Wszystko zależy od "wartości" jego rodziców i na ile sobie wyceni szczeniaki hodowca. I żadna cena za psa, nie zagwarantuje Ci, że pies będzie zdrowy. To jest genetyka. I po zdrowych rodzicach może urodzić się "wadliwy" egzemplarz, choć prawdopodobieństwo maleje, jeśli rodzice/dziadkowie są zdrowi ;)
  2. Za darmo możesz zarejestrować psa/kota tutaj: https://www.tasso.net/Tierschutz/Registrierung Masz 4 języki do wyboru, ale jeśli żadnego nie znasz, to są to tak proste pytania, że tłumacz wujka google da sobie świetnie radę ;) Po kilku dniach od rejestracji dostaniesz zawieszkę dla psa i karteczkę wielkości dowodu osobistego z najważniejszymi danymi, żeby mieć je zawsze pod ręką ;) Raz do roku mogą Ci wysłać blankiet na przelew, ale to jest dobrowolna opłata ;)
  3. Buuuuuu, to nie fajnie :/
  4. Wiesz, telefon miałam zawsze przy sobie, więc nie problem było go wyciągnąć :P Udał się, udał :) Dzięki :* Theodor dziś drugi dzień do przedszkola poszedł. I już na dzień dobry dyrektorka do mnie, że wczoraj znaleźli u jednego dziecka wszy Theoś ma krótkie włosy, więc jak coś się pojawi, to szybko to wypatrzymy. A dziś byłam u koleżanki na kawie. Nathan leżał na podłodze, na kocyku. My siedziałyśmy obok i piłyśmy kawkę, gadałyśmy...A Nathan co zrobił? Obrócił się na brzuszek I po powrocie do domu fiknął na brzuszek kilka razy. A potem się denerwuje, bo nie umie wrócić na plecy
  5. A co Ci się z nim dzieje?
  6. To czemu jej do kojca nie wygonisz?
  7. No to dawaj :) Zapraszam ;)
  8. Cudne portrety :)
  9. To co dzieci kochają najbardziej :)
  10. Też mam net komfort :)
  11. I Ustka :P Tym cudeńkiem płynęliśmy :)
  12. Zasypiamy w drodze powrotnej ;) Już w domciu :P
  13. Nasz kolega :) Starszy małpuje młodszego :D
×
×
  • Create New...