Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Koncertuje, a nie koncentruje :P
  2. Nie wiem czy tak lada dzień, bo białego nie widać :P
  3. A collie i shelciak wizualnie czym się różnią? Tylko wielkością, a na zdjęciu nie ma napisane czy ma 30cm czy 50 :P
  4. Właśnie są i już bardzo długo. Do tego ślini się tak, że aż ma czerwone plamy po obu stronach buzi. I chodzi albo czerwony albo biały od kremu :D
  5. Na zdjęciu wygląda jak 100% shelciak ;)
  6. Nathan jest taki nerwowy, że nie można go nawet na chwilę zostawić samego :( Biedak tak gryzie wszystko, żeby dziąsła nie swędziały, że aż mi go szkoda :( A zęba nie widać, więc ch*j go wie ile te jego nerwy potrwają :/ No ;)
  7. Moja piękna synowa
  8. No mi też :P I kto jak kto, ale Ty powinnaś to wiedzieć :P
  9. Ola się koncertuje, więc teraz o fotach zapomnijcie :P
  10. Skąd ja to znam :P Chciałam czerwone ściany w sypialni. Kupiliśmy 2 czerwone pigmenty, żeby był bardzo intensywny ten czerwony. I co? I mam ledwo bladoróżowe ściany :D O matko, shelti w kojcu
  11. Kilka miast, bo każdy basen w innym :P U nas jest basen, ale otwarty w tak dziwnych godzinach, że nigdy tam nie byliśmy :P Co do mieszkańców, to ciężko powiedzieć, bo to mała wiocha jest. Meldunek mam w mieście obok, do którego nasze Bracht "przyklejono" kilka lat temu. I nadal widnieje nazwa Bracht, ale tak poprawnie to powinnam pisać, że mieszkam w Bruggen :) A to ma około 15 tyś. mieszkańców ;) Chciałam, ale nie miałam kiedy :/ Odezwała się ta co siedzi na dogo :P
  12. Pojechaliśmy na basen i nawet tyłka nie zamoczyłam :/ Tam gdzie jeździmy zawsze, kolejka do kasy na około 25-30m. Zrezygnowaliśmy, bo to bez sensu, żeby czekać z pół godziny do kasy, a potem jeszcze się obijać o ludzi w basenie :( Pojechaliśmy na drugi basen, a tam informacja, że od 1.08 do 21.08 mają jakąś rewizję i basen zamknięty :mad: Bogdan chciał jechać jeszcze na trzeci, ale mi się już nie chciało dalej autem jeździć i wróciliśmy do domu.
  13. Uaktywnij się na WhatsApp'ie :P
  14. Aga, nawet fajny kolorystycznie ten narożnik ;)
  15. Nie mam :P Miałam gości i robiliśmy grilla. Poszłam spać o 1 w nocy :/
  16. Jeśli nie masz czegoś w umowie najmu odnośnie zamków, to możesz. Jak my wynajmowaliśmy mieszkanie, to mieliśmy klauzulę, że w przypadku zmiany zamków, jesteśmy zobowiązani, do poinformowania o tym fakcie i dostarczeniu jednego egzemplarza klucza. Zamki wymieniliśmy, stare schowaliśmy. Przy wyprowadzce, wstawiliśmy stare zamki i tyle. Choć chyba najlepszym rozwiązaniem jest właśnie szybka przeprowadzka, bo nawet jak przez pierwsze tygodnie/miesiące będzie w miarę dobrze, to z czasem to się zmieni, skoro już teraz on "szuka" problemu :/
  17. Mi też :)
  18. Spoko Aga, jak do tej pory jej nie zabiliście, to już jej to nie grozi :D
  19. Aga, mój znajomy tutaj, poszedł do lekarza pierwszego kontaktu ze swoją alergią. Ten lekarz preferuje naturalne metody leczenia. Podał mu jakiś zastrzyk na bazie naturalnych składników i alergia bardzo mu złagodniała ;) Zapytam kolegę jak do nas wpadnie czy wie dokładnie co to było. Może w PL też jest dostępny ;)
  20. Dowiedz się czy możesz instalować kamery w nie swoim lokalu ;) Żeby potem nie było jeszcze przez to problemów :/
  21. Nie :P A jakoś tak wyszło :P Tora też płynęła statkiem :) Oto dowód: Tu ją częściowo widać. I proszę się nie śmiać ze mnie, bo się nie malowałam i próbowałam czy mleko dla Nathana nie jest gorące :P
  22. Ale mało ludzi na plaży! Choć z tego co pamiętam, to 9 lat temu też tłumów w Sopocie nie było;) A jak my byliśmy w Ustce, to o 10 rano już zero miejsca :D Mariolka :D
×
×
  • Create New...