-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Bierz kosiarkę i idź skosić :D :P
-
Żebyś sobie nie zaszkodziła tym zwiększeniem dawki :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Miał 3 tygodnie zamknięte przedszkole, ale od 1 sierpnia znowu jest otwarte ;) Wyjątkowo, bo od poniedziałku Zosia idzie już też do przedszkola ;) -
Moim zdaniem tak :) Bardzo smaczna ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakie wakacje? On już drugi tydzień do przedszkola chodzi :P Ale jutro nie idzie, bo Zosia przyjeżdża do niego w odwiedziny :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theodor ma tak rzadko :/ Teraz też pozwoliłam mu zostać dłużej, a on zamiast zająć się sobą, to zaczepia mnie i Bogdana :D Olbrzymi :D -
Skleroza, na maksymalnym poziomie :D :P Taka lekko kwaskowata, ale czy to smak rabarbaru, to bym się kłóciła :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
5, bo zapomniałaś o tym największym :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Koleżanka (z narzeczonym) z mojej byłej pracy wpadła w sobotę do nas grilla i przywiozła mu taki tor, a Nathanowi bluzeczkę z mexx'a ;) Pół niedzieli mieliśmy z nim spokój, bo się tym bawił :D A z jakiej okazji to nie wiem. Może spóźniony na urodziny, bo wiedziała, że Theodor miał je niedawno :P -
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzięki :* Nie da się ukryć :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theodor z niespodziewanym nowym prezentem: http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/filmy/VID_20160807_090449_zpsrw63qukv.mp4.html I "śmieszki": http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/filmy/VID_20160810_182335_zpspsam4yaa.mp4.html?sort=3&o=0 -
Co to za karykatura psa? :P Aga, piłaś Fortunę Rabarbar?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nic mnie nie kosztuje spróbowanie :P Bobaska mam tylko jednego :P Ja też nie. Jak się zgra, to wrzucę ;) -
Po naszym wypadzie nad morze, Tory łańcuszek zardzewiał :/ W sklepach samo badziewie, więc zaczęłam szukać w necie. Bardzo mnie zdziwiło, że oprócz normalnych łańcuszków dla psa, pokazało mi mnóstwo łańcuszków z bursztynów (dla psa i kota), które mają działanie przeciwkleszczowe (ponoć). Wpisałam w wujka google "bursztyn kontra kleszcze" i otworzyłam pierwszy z brzegu link: https://czarnelapy.wordpress.com/2015/05/27/bursztyn-kontra-kleszcze-co-wymysla-jeszcze/ Jeśli by to była prawda, to może warto spróbować?! Ja próbuję. Kupiłam łańcuszek do zwykłego noszenia i cały z bursztynów. Co prawda u nas kleszczy mało, ale jeśli ma pomóc, a nie zaszkodzi, to warto spróbować ;) Czy ktoś z Was już próbował bursztynu? Jestem bardzo ciekawa ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Po naszym wypadzie nad morze, Tory łańcuszek zardzewiał :/ W sklepach samo badziewie, więc zaczęłam szukać w necie. Bardzo mnie zdziwiło, że oprócz normalnych łańcuszków dla psa, pokazało mi mnóstwo łańcuszków z bursztynów (dla psa i kota), które mają działanie przeciwkleszczowe (ponoć). Wpisałam w wujka google "bursztyn kontra kleszcze" i otworzyłam pierwszy z brzegu link: https://czarnelapy.wordpress.com/2015/05/27/bursztyn-kontra-kleszcze-co-wymysla-jeszcze/ Jeśli by to była prawda, to może warto spróbować?! Ja próbuję. Kupiłam łańcuszek do zwykłego noszenia i cały z bursztynów. Co prawda u nas kleszczy mało, ale jeśli ma pomóc, a nie zaszkodzi, to warto spróbować ;) -
I wyczyścić sobie portfel :D
-
Theodorowi pomagał, więc mam nadzieję, że jemu też ;)
-
To gdzie Ty to zamawiałaś? Ja jutro jadę do apteki po żel na ząbkowanie, bo już nie mogę patrzeć jak moje dziecko cierpi :(
-
19-21 maj, następnego roku ;)
-
Przyjedź, to sama się przekonasz :P Teraz jak nie ma Nerona, to możecie zapakować Qwendii i przyjechać na wystawę do Dortmundu :)
-
Mariolka, na poprawę humoru :D U Was podobnie ;)