-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Mariolka, ja nigdy nie mieszkałam z teściami, więc takiej sytuacji nie miałam. Podejrzewam jednak, że gdybym się zgodziła na mieszkanie u nich, to prędzej czy później by do tego doszło ;) Jak braliśmy cywilny i moja teściowa, bardzo wierząca osoba, prosiła żebyśmy poczekali i wzięli od razu kościelny, że ona pomoże finansowo itp., to powiedziałam Bogdanowi, że się na to w życiu nie zgodzę. Bo kiedyś, za kilkanaście lat może mi wypomnieć, że mi za ślub i wesele zapłaciła. Za własne pieniądze zrobiliśmy cywilny, a 7 lat później kościelny ;) Dom też kupiliśmy bez niczyjej pomocy. Wzięłam na dłuższy okres spłacania, bo mieliśmy mało udziału własnego, ale nikt mi nigdy nie będzie mógł powiedzieć, że gdzieś mi tam musiał pomóc :P Broń Boże, nie narzekam na teściów. Wiem, że chcą dobrze i jeśli potrzebowałabym pomocy, to by pomogli. Ale tak jest teraz, a jak będzie kiedyś nikt nie wie :/ Dlatego wyznaję zasadę "umiesz liczyć, licz na siebie" i do wszystkiego dochodzimy wolniej, ale sami :) I jestem z siebie DUMNA! :)
-
To pokaż te Twoje tymczasy :)
-
Podziwiam :D No ale wszyscy już znamy Twoją twarz, więc się nie krępuj i wrzucaj :P
-
W takich sytuacjach sprawdza się stare powiedzenie, że "z rodziną najlepiej na zdjęciu" :/ Dlatego ja nigdy nie chciałam mieszkać z teściami, a męża nie namawiałam do mieszkania z moimi rodzicami. Efekt taki, że wzięliśmy ślub, a zamieszkaliśmy ze sobą prawie rok później. A przez ten prawie rok, to i tak mieliśmy dla siebie tylko weekendy, bo mąż pracował za granicą :P Mariolka obiecałaś, że tu dziś wejdziesz i mam nadzieję, że dotrzymasz słowa ;)
-
Hej :) A ja dziś u weta spotkałam takiego spanielka jak Twój Edi. Miał 11 lat :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To Ci więcej nic na WhatsApp'a nie wyślę, to nie będziesz marudzić :P My po wizycie u weta z Lumpkiem. Ten chwilowy paraliż, który miał przed naszym urlopem, to przez starość :/ Ta wetka też potwierdziła, że Lumpek jest dużo starszy niż myślimy :/ Co do uszu, to antybiotykogram będziemy robić dopiero za 2 tyg. A to dlatego, że od poniedziałku klinika jest zamknięta. Dziś mu tylko wyczyszczono uszy i dostał 2 zastrzyki o długotrwałym działaniu, żeby już go trochę podleczyć. Za 2 tyg. mam przyjechać, to pobiorą próbkę do badań i będzie wiadomo czym konkretnie go leczyć. Jednak wetka powiedziała, że ze względu na jego podeszły wiek, leczenie nie będzie 100% :( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dwa dni się tak siłował i dziś już sobie odpuścił :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A zwłaszcza Paweł :D Filmiki są krótkie :P -
Forum może i jest psie, ale galerie już dawno nie :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/filmy/VID_20160802_105941_zps0f9qera6.mp4.html http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/filmy/VID_20160802_111333_zpslbklsfd0.mp4.html -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Ej, no ja liczyłam no fotki z Sopotu, a nie psie :P I jakąś relację ;)
-
Dokładnie tak jak napisała Tyś ;) To tak jakby nie jeść już kurczaka czy kaczki, bo jem indyka. Bo to wszystko to drób. Każdy rodzaj pokarmu ma inne składniki odżywcze. Są składniki, które mają ryby, a nie ma ich kryl. I odwrotnie. Dlatego uważam, że jeśli chcesz, to owszem, podawaj Oscarowi kryl. Jednak nie rezygnowałabym z ryb całkowicie i nadal bym podawała dla urozmaicenia ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wiem, że mają rację. I ja bardzo chętnie gotowałam Theodorowi, a teraz gotuję Nathanowi. Przynajmniej sama mogę im robić dowolne mieszanki :) Ale czasem taki słoiczek to dużo ułatwia ;) Theodor zaczął jeść słoiczki coś koło 9-10 miesiąca, jak mu spaghetti zasmakowało :) No i dynię bardzo lubił, to jadł ze słoiczka, bo to tylko jesienią świeża. Ja czekam na "dostawę" cukinii ;) Kolega pracuje przy warzywach i jak się paleta (przypadkowo ) przewróci, to takie warzywa idą na straty i rozdają pracownikom. Wczoraj np. przywiózł mi takie pomidory kiściowe "z wypadku" :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak, robię sama. Ale takie słoiczki, to na jakieś wyjazdy jest dobra alternatywa ;) Jednak moje dzieci mają inne zdanie :D Tyś, ja również uwielbiam szpinak i cukinię, więc byśmy się dogadały :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wczoraj go mierzyłam i ma 70cm, a waga 8.8kg ;) Tak wczoraj tyłek podnosił i próbował odpychać się nóżkami jak leżał na brzuszku, a przed nim była zabawka, jakby chciał raczkować :D Theodor już wrócił do przedszkola. I dobrze. 3 tyg. w domu, to było wystarczająco dużo :D Nathan (chyba) należy do dzieci, które słoiczków jeść nie będą i tyle. Tak jak zresztą Theodor był :D Przed wyjazdem miał już wprowadzoną rybę i drów do jadłospisu. Więc na urlop zabrałam słoiczki, bo wiedziałam, że albo będą kiepskie warunki na gotowanie dla niego albo najzwyczajniej w świecie będę miała lenia. No i przez cały wyjazd Nathan nie zjadł mi ani jednego słoiczka! Ani obiadków, ani owoców. Pluł, zamykał buzię...Nie dał się nakarmić i koniec. Wróciliśmy do domu, w poniedziałek z rana szybko do sklepu po warzywa i mięso. I co? I Nathan wcina bez problemu. Zarówno obiadek jak i owoce ;) Dziś dostał pierwszy raz szpinak. I wychodzi na to, że będę miała kolejne dziecko, które lubi szpinak :) Zjadł tak dużo, że to ja już musiałam go przestać karmić, bo sam z siebie by nie przestał :D -
Wiesz, to że upolowała kunę, to sąsiedzi którzy mają drób, będą Wam wdzięczni ;) Bo gdyby ona nie dopadła jej, to kuna dopadłaby jakąś kurę :P
-
Doberek :)
-
Ojej, biedny szczurek :(
-
Ale jedno nie kłuci się z drugim i można podawać zarówno ryby jak i kryl ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak :D Ale tak się zmęczył tym ciągłym obracaniem, że zasnął już o 19:20 ;)