Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Nie dobry, ale pyyyyyyyyyyyyyyyyszny :)
  2. Przyszłam, skomentowałam i nawet nie zauważyłaś :P
  3. Nie, już ponad pół roku nic nie wywołałam :/
  4. A ja muszę właśnie wywołać zaległe do albumu i trochę teraźniejszych, żeby wysłać teściowej ;)
  5. Ale to taki placek drożdżowy, z jeżynami, a po upieczeniu dużo cukru pudru :)
  6. Ten pierwszy rok tak pisałam, bo w "albumie maluszka" miejsce na takie zapiski ;) Oby nie ;) Ja bym nie jechała, ale Bogdan się trochę napalił na to auto i nie chciałam, żeby kupił badziewia :/ Mi się ostatnio nawet o tej 8 nie chce wstawać :(
  7. Lubię placek z jeżynami :)
  8. Przepiękne jezioro :)
  9. Ja ostatnio spojrzałam do "albumu", to Theodor chodził spać o 18:30, jadł 3x w ciągu nocy () i wstawał koło 7 rano w tym wieku. Nathan chodzi spać o 20, nad ranem pije mleczko, zasypia i śpi ostatnio do 8 rano :)
  10. Nawet słuchawki nie pomogą :P Staram się tam dotrzeć, ale nie umiem :P To nie narzekaj :P
  11. Ja coś ostatnio zajadam się malinami :P
  12. Ciekawe o której będzie pobudka na mleko?! Wczoraj było o 5:45, a dziś 6:20 :)
  13. Rzadko robię przelewy pieniężne, bo jakoś zawsze zapala mi się lampka, że to nie do końca pójdzie na zwierzaki :/ Być może się mylę, ale tak już mam :P A Tobie Tyś ufam. "Znam Cię" nie od dziś i wiem, że te pieniądze trafią tam gdzie deklarujesz ;)
  14. To jutro sobie kup nowego :P Fajny ma posmak, nie znasz się :P
  15. On nie wiedział skąd jedziemy :P Lubi, lubi. Dziś troszkę mu się godziny jedzenia/spania poprzestawiały, to nawet to pasowało w drodze ;) Ogólnie, to myślałam, że w drodze powrotnej zaśnie zanim dojedziemy. Ale nie spał całą powrotną drogę, potem go przebrałam, nakarmiłam i położyłam spać ;) Theodor się nudził, choć zabrał autka. I całą drogę gadał
  16. Justyna, daj mi numer konta, ale tak, żebym mogła zrobić przelew z zagranicy, czyli BIC/SWIFT itp. ;)
  17. Fajny arbuz z tej kiełbasy Fortuna wiśniowa też dobra ;)
  18. Wiesz, koleś powiedział np. że drzwi bierze rdza. Ale to sobie Bogdan by zrobił. Jednak nic nie wspomniał, że sprzęgło "się kończy". Chyba myślał, że trafi na frajera, który się nie zna na autach :D Musiał się zdziwić, że przyjechało 2 kolesi (bo z kolegą byliśmy), którzy mają pojęcie o mechanice ;) Gregor powiedział, że w takim stanie, to możemy dać 800euro (cena była 1400), ale koleś stwierdził, że za takie pieniądze nie sprzeda. A sama wymiana sprzęgła, to jakieś 500euro jak nie więcej, więc podziękowaliśmy i wróciliśmy do domu ;) Nathan za to był wyjątkowo grzeczny przez te 400km jazdy. Bogdan się śmiał, że po Polsce jeszcze pamięta :D
  19. Hej Marta :) Fajnie, że wpadłaś :) Auta nie kupiliśmy. Zrobiliśmy sobie wycieczkę 400km (200 w każdą stronę) i nie było warto :/ Auto już na dzień dobry miało sprzęgło do wymiany, pourywane jakieś różne uchwyty od rurek, kabli na silniku...Auto z 2008 roku, a w gorszym stanie niż nasz focus z 2000 roku :/
  20. I dobrze Sebek mówi ;) Posłuchaj mnie, która jeździła wieloma autami, i pozwól Sebkowi na wybór gabarytów auta ;)
  21. Życzę miłego biegania :)
×
×
  • Create New...