Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A może on chce być święty jebliwy?! :P
  2. Tyś, ja co miesiąc pewnie nie dam rady wpłacać tyle co teraz :/ Ale jak mi będziesz przypominać (nie krępuj się ;)), bo mam sklerozę zaawansowaną :D to postaram się choć 10 ojrasków wysłać :)
  3. Nie, nie znam. Tylko "widuję" go w wielu wątkach. Czasem napisze coś śmiesznego, ale najczęściej się czepia :D Ot, taki troll, moim zdaniem niegroźny ;) P.S. Jeszcze raz Sto Lat Mariolka :*
  4. Tyś, nie masz się o co obwiniać! Jak na tak młodą osobę, robisz bardzo dużo ;)
  5. Ania wie swoje, a my mamy rację :D
  6. Gdzie leziesz spać? Tu masz siedzieć na dogo :P
  7. Justyna, może trzeba na nich nacisnąć, żeby załatwili jakiegoś skutecznego hycla, który wejdzie na ten prywatny teren i nie wyjdzie z niego, dopóki suczka z małymi nie zostanie złapana.
  8. Mała prowokatorka z niej :D Podchodzi do Tory, a jak ta się naciąga, żeby ją powąchać, to ją wali po pysku :D P.S. Pije gorącą czekoladę z bitą śmietaną :)
  9. Aż z ciekawości poszłam poczytać ;) Nic nowego, Ryss wszędzie musi mieć ostatnie słowo. Nawet mu Red Room przeszkadza :D
  10. Ja (póki co) kota nie chcę :/ Dziękuję :* Zaraz poszukam jakiegoś podobnego zdjęcia i zrobię kolejne zdjęcie porównawcze ;) Dziś łasiła się do moich nóg, a jak ją chciałam pogłaskać, to atakowała :/ Ale jest już trochę lepiej niż wczoraj :) Dzięki Aga :* Zwiedza kąty i szaleje. Dziś go z szafki wiszącej w kuchni goniłam :D Nie, nie zostawimy.
  11. Tylko tym razem wróć całym autem :P
  12. Hahaha, dobra jesteś Angi ;) Ale znając Agę, to oba posty by przegapiła, więc dobrze, że zacytowałaś ;)
  13. Tyle pięknych zdjęć, że ciężko któreś zacytować :/ Więc nie cytuję żadnego :P P.S. Widzę, że lubisz focić swoje psy od d*py strony :D :P
  14. Dokładnie. Już dawno powinnaś iść do innego ;) Tym bardziej, że jak sama piszesz, leki od niego ch*ja dają i zanim dostaniesz się na wizytę, to już alergia trwa na całego :/
  15. Tora próbuje obwąchać kotecka :D http://s1169.photobucket.com/user/magdabroy/media/filmy/VID_20160815_194153_zpsgekpnc0w.mp4.html?filters[user]=125693713&filters[recent]=1&sort=1&o=0
  16. Dobrze, że dziś choć trochę lepiej ;)
  17. elficzkowa przelew zrobiony, więc za dzień lub dwa powinny dojść ;) Wpisałam nick z dogo, żeby było wiadomo skąd to :P TyŚ, trzymam
  18. Zobaczymy co będzie za dzień lub dwa ;) Trzeba być dobrej myśli, bo właśnie nieśmiało próbuje chodzić za Lumpkiem, więc jest dla niej szansa ;)
×
×
  • Create New...