Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Oby tylko ją odebrali po tych 3 tygodniach, bo ja jej nie chcę u siebie :P
  2. Bo wychodzi, że nie będą. Dziś jest u nas 3-ci dzień i nawet nie zapytał co z kotem?, czy wszystko ok?, czy je?...A ja, jak zostawiam klucze koledze, żeby do Lumpka przyjeżdżał, to go zamęczam codziennie pytaniami :D
  3. Bogdan też nie bardzo chciał być i ja go nie zmuszałam. Ale wyszło jak wyszło i przy cc z Theodorem był przy mnie cały czas ;) Ale nic nie widział, więc traumy nie ma :D Z Nathanem już nie mógł przy mnie być, bo była pełna narkoza :/
  4. Dokładnie ;) Moja Tora waży 29kg i ma 57cm w kłębie. We wzorcu suka 22-32kg i 55-60cm w kłębie. Gdyby moja suka ważyła 22kg, to byłby to szkielet, a nie pies :/ Nie znam się na wzorcu rotków, ale jak tak czasem obserwuję inne psy, wiem ile ważą, mierzą itp., a potem czytam wzorzec rasy, to nigdy się te dane nie zgadzają :D
  5. A nie wybierasz się z nim do Polski w najbliższych miesiącach, żeby to w Polsce zrobić?
  6. Nadal nie znam imienia :P
  7. Powiem tak: jakaś karma z półki Brit, wychodzi taniej niż barf+suple ;) Ale jeśli ktoś karmi karmą z najwyższej półki, to barf jest porównywalny cenowo ;) Wiadomo, że nie każdego stać na super, hiper drogą karmę i kupuje coś pokroju brit. Wtedy, jeśli ktoś chce "wskoczyć" na barf, to wyjdzie mu drożej :/
  8. I co wtedy powiedział/napisał? :D Idź idź, bo Cię czuć :P
  9. Jeśli jest tam choć trochę podobnie do tego co w Niemczech (obowiązkowy chip, rejestracja, podatek, duży rachunek jak psa złapią na ulicy i zawiozą do schronu...), to wcale mnie to nie dziwi, bo nie muszą na wszelkie sposoby walczyć z bezdomnością zwierząt ;) Ja mam ten komfort, że nawet jak Tora ma cieczkę, to nie mam problemów z wolno latającymi za nami psami, bo po prostu takich nie ma ;)
  10. A to Twój brat tam już mieszka?
  11. Na odległość też można, a co :D
  12. Klon czy nie klon, muszę to mieć na piśmie :P Brata poinformowała?
  13. Majoka, dzika kotka nie moja, więc nie mogę nią dysponować :P A z Lumpkiem to był żart :P On już za stary na zmianę domu :/ Zresztą, pomimo tego, że czasem mnie wkurza i mówię, że kolejnego kota nie będzie, to byłoby mi bardzo go brak, gdyby nagle zniknął :(
  14. Jeszcze trochę i odetchniecie ;)
  15. Muszę Cię z kimś zeswatać :D A skoro tu nie chciałaś, to będziemy swatać w PL :D
  16. To dziwne....
  17. Masz dwa, to jeden więcej już Ci różnicy nie zrobi :D
  18. Tyś, Pusia nie drapie do krwi, bo ma obcięte pazury. A ząbki ma tak malutkie, że wielkiej krzywdy dorosłemu nie zrobi ;) Dziś już tylko 2x syknęła na widok człowieka/ręki. Najważniejsze, że już nie atakuje, jak tylko koło niej chciało się przejść :/ Coraz więcej się łasi i pozwala się głaskać. Oczywiście wtedy, kiedy ona chce, ale zawsze coś ;) Nawet Theodor mógł ją pogłaskać i zaczęła wtedy mruczeć :) Drapak dostałam od znajomych, po tym jak musieli uśpić swojego kota ;)
  19. Mordercy
  20. A co to za chłopak?? Więcej szczegółów :P
×
×
  • Create New...