Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Fajnie będzie, gdy uda się Wam porobić ładne zdjęcia, gdyż zauważyłam, iż bezdomniaki z ładnymi fotkami mają większą oglądalność ;).
  2. O, to trzymamy kciuki i to mooooocnoooooo :p
  3. Witamy się :loveu::loveu::loveu: Dino jest wprost cudowny. Pamiętaj tylko o tym, że w jednym poście może być max. 5 zdjęć, bo inaczej te piękne zdjęcia zostaną zamienione w linki ;).
  4. Nasza kochana księżniczka :loveu::loveu::loveu: A na uszka... może podawaj jej chrząstki do jedzenia?
  5. [quote name='understandme']Cierpliwośc da się wypracować, ja mam ją tylko do zwierząt, do ludzi już nie :evil_lol:[/QUOTE] Widzę, że nie tylko ja mam cierpliwość wybiórczą :evil_lol: ;) [quote name='Silky123']To można zrobisz Nesce fotke z profilu, żebyśmy zobaczyli tego Rysia? :D[/QUOTE] Jestem ZA ;]
  6. [B]Baski_Kropka[/B], kciukujemy :) A wiecie co dzisiaj jest? Jutro :P :D, czyli będą obiecane zdjęcia - hurra ;]
  7. U mnie praktycznie zawsze działa "Ostrożnie, on ma świerzba" :evil_lol: O dziwo, nagle wszyscy cofają ręce... :lol:
  8. Rewelacyjne wieści przynosisz :). Niezmiernie mnie to cieszy.
  9. [quote name='M&S']A każdy pies i nie tylko musi znać granice.[/QUOTE] Zgadzam się z tym :). Może za dużo Rufiaczkowi pozwalacie?
  10. Podniosę Farcika...
  11. Zrobię mu opis do ogłoszeń, ale musiałabym nieco wiedzieć o nim więcej... A na zdjęcia maluszka czekam :)
  12. Jej wzrok powala :evil_lol: - wymiękną... najwięksi twardziele :loveu::loveu::loveu:
  13. Ale słodki króliczek :D
  14. Poszukaj w ciemnych miejscach. Wołaj, szukaj... moje często zwiewały, ale teraz umieją przychodzić na zawołanie ;). Często jest tak, że chowają się w ciemnych zakamarkach i tam śpią. Można też porozkładać po podłodze smakołyki, by ją zachęcić do podejścia... Czatuj na nią w nocy, gdyż wtedy stają się aktywne. Żeby nie zwiewały ważne jest właśnie, by się najpierw z nami oswoiły, a potem dokładnie pozagradzać wszelkie nawet najdrobniejsze dziury, by nie miała możliwości skrycia się gdzieś... a przede wszystkim - nie panikuj! A skoro uciekł z klatki to sprawdź jak mógł zwiać. Może pręty są za daleko od siebie? (jaka jest ich odległość?)... no nie wiem... może łatwo otworzyć jest drzwiczki (wtedy trzeba będzie utrudnić otwieranie)... pooglądaj dokładnie klatkę.
  15. I czekamy na zdjęcia suczydła :D
  16. Pewnie :). Ja nikomu nie chcę nic narzucać ;)
  17. [quote name='rashelek']Nie chce nikogo wpędzać w kompleksy, dobra dusza :evil_lol:[/QUOTE] Z ust mi to wyjęłaś, tfu! raczej Albusowi :biggrina:
  18. Ja? Niegrzeczna? :lol!: (no, ok może troszkę... :eviltong: ale Mikołaj nie przyniósł mi rózgi, więc może i nie jestem taka zła, co? :cool3:) A zdjęcia... no cóż, poczekamy do jutra :nonono2: Jak mus, to mus...
  19. Ja też wcześniej nie wiedziałam, że są aż tak wymagające. A jednak człowiek się uczy całe życie ;). A Silver faktycznie wtedy nastawiał się do miziania, jak się go pieści to on przeuroczo przekrzywia główkę :D. Albus nie lubi aparatu. Stwierdza, że on jest zbyt piękny, by być oglądany przez fanów. Toteż proszę o zrozumienie, jak go przekonam do zmiany zdania wtedy też uzyskam jego zdjęcia :).
  20. Jasne, że zasady muszą być zawsze i wszędzie, ale jeśli pies się nie słucha to znak nie tego, że chce dominować, lecz że popełniamy w szkoleniu jakiś błąd.
  21. Wow! Gratuluję :thumbs: (Jednak nie uważam klatkę za "klatkę-sratkę" ;) i nauka przebywania w niej jest iście pozytywna ;))
  22. Jedno wielkie UFFF :D.
  23. Jaka znowu wiosna? :crazyeye: Gdzie? :icon_roc: Kobieto, u mnie -17*C i wiosny nijak nie widać... a może ona się na nas obraziła? :hmmmm: [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg52/scaled.php?server=52&filename=sdc14489m.jpg&res=medium[/URL] -> w oczy rzuciła mi się... kolczatka? :nerwy: Dawaj więcej zdjęć, czy Ty myślisz, że 5 nas zadowolisz? :evilbat: A w życiu, wrzucaj natychmiast więcej :mad:
  24. [URL="http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202012%20VERA%20VITO/P2060139W-1.jpg"]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202012%20VERA%20VITO/P2060139W-1.jpg[/URL] ---> Vito startuje do lotu [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202012%20VERA%20VITO/P2080219W.jpg[/URL] ---> i wzbił w powietrze :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202012%20VERA%20VITO/P2080222W.jpg[/URL] ----> wow, jak wysoko skacze :crazyeye: [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202012%20VERA%20VITO/P2080195W.jpg[/URL] ----> :loveu::loveu::loveu: Tylko... dlaczego Vera znowu ma tylko jedno zdjęcie? (no ok, jest na kilku, ale to się nie liczy :P):mad: co to ma znaczyć? :mad::razz:
  25. Gdy jesteśmy w pobliżu lecznicy zawsze ciągnie w jej stronę i gdy już się witamy to M. rozdaje pani weterynarz całusy, jednocześnie radośnie machając ogonkiem ;). A poza tym zawsze jest grzeczny przy zabiegach weterynaryjnych, no ale nic dziwnego skoro jego ukochana pani weterynarz skarmia go smakołykami :D
×
×
  • Create New...