E, tam - jaki bałagan? :razz: Ot, pańcia nie posprzątała i teraz zgania na psa :mad:.
Wybieg ma fenomenalny. Ali ma jeszcze od góry zabezpieczony - tak, by nie kusić koty oraz ptaki drapieżne... Wiem, nadwrażliwa mamuśka ze mnie :cool3:
Psie zaprzęgi powiadasz... Pychotka :happy1:. Mój konik 'namber łan', zaraz przy agility, dog dancingu i obiedence ;)