Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. :( Dlaczego???
  2. Kaganiec i obróżka bardzo fajne ;). A panicz prześliczny.
  3. Wow :D Jaki spryciula z Vitka :P
  4. Widzę, że Luna też do skocznych psów należy :D Świetna jest.
  5. Pisałaś do kogoś z W-wy? Może ktoś się znajdzie?
  6. Mnie też ubranko się podoba. Gdzie kupiłaś? :)
  7. Eh, tak zazwyczaj się to kończy :(. Miejmy nadzieję, że ktoś go jednak wypatrzy... bo goni nas CZAS
  8. W takim razie kciukuję.... Dora, napisz właśnie jakie miasto...
  9. Sprawdzałaś we wszystkich zakamarkach? Może jakimś cudem weszła do szafy albo pod podłogę (były takie przypadki)
  10. Zaczynam się niepokoić :( Miejmy nadzieję, że brak wieści to dobre wieści...
  11. Ale Molly wariuje na śniegu :D Nam też się kończą ferie, eh - szkoda :(
  12. Nie trać nadziei... Czy Lady była w pokoju, gdzie zguba przebywa... odkąd jest na wolności?
  13. A ja Was, Ludziska błagam o to...
  14. E, tam - jaki bałagan? :razz: Ot, pańcia nie posprzątała i teraz zgania na psa :mad:. Wybieg ma fenomenalny. Ali ma jeszcze od góry zabezpieczony - tak, by nie kusić koty oraz ptaki drapieżne... Wiem, nadwrażliwa mamuśka ze mnie :cool3: Psie zaprzęgi powiadasz... Pychotka :happy1:. Mój konik 'namber łan', zaraz przy agility, dog dancingu i obiedence ;)
  15. [quote name='wikikoniki']Bawiłyśmy się w kształtowanie :) Była jedna łapa, druga, trzecia, czwarta :D Ale później to wystarczy, że jej pokażę a ona włazi i nie chce wyjść :cool3: Próbowałam z klikierem, ale jakoś mi nie podpasował :roll: [/QUOTE] Rozumiem. ;)
  16. Morus kiedyś upolował - uwaga, jaszczurkę :smokin:Nadal nie wiem skąd ją wytrzasnął :roll:
  17. Spokojnie, ja bym mu zrobiłam dobową głodówkę, ew. podała węgiel ;). Pewnie to po nagłej zmianie diety. Jeśli biegunka nie przejdzie po 48h to wtedy faktycznie leć do WETa ;)
  18. Aj, aż się prosi kliker :D. Generalnie to zauważyłam, że ją naprowadzasz? A nie lepiej byłoby się pobawić w kształtowanie, żeby sunia sama z siebie weszła do miski? Tak tylko pytam ;). Jednak naprawdę Wam świetnie idzie :)
  19. Faktycznie cuuudo... oby zgłosił się po niego właściciel.
  20. Wow, jakie kostki :) Dobrze, że M. właśnie wyszedł z pokoju, bo bym musiała mu jeszcze sarnę upolować :D Ja swojemu psiurowi akurat nie gotuję, daję surowe, no ale... on wie jak jeść i się nie udławić (czyt. jeść spokojnie i powoli, delektować się żarełkiem) ;)
  21. ... ja również...
×
×
  • Create New...