-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Jutro wyślę pieniążki dla Misia...
-
To całkowicie mnie uspokoiłaś. ;) Gdzie te zdjęcia? :D
-
ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)
Ty$ka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Asik, Asik... pokazuj się! -
DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!
Ty$ka replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
Ups, to już cofamy swoje słowa :D -
Ale masz pomocnika :D
-
Haha... diable kochane ;)
-
Gabor, do góry!
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
Ty$ka replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Falco, bo nam spadł :( -
Jesteście uzależnione od dogo :evil_lol:
-
Jeśli umiesz go odwołać to faktycznie jest pod nadzorem. Jeśli jednak nie przybiega na zawołanie to polecam dmuchać na zimne i zakupić długą linkę - my mamy 15m i sprawdza się doskonale np. do lasu, gdzie jest zakaz spuszczania psów ;). Bard ma adresówkę? Wiesz, akurat na tym punkcie jestem wyczulona - zbyt dużo psów ucieka i potem nie może się odnaleźć... Ja tylko w trosce o psa, nie traktuj tego jako atak :) Czekamy na zdjęcia. ;)
-
E, tam - więcej wiary w Wasze mozliwości. ;) Świetnie Wam idzie :loveu:
-
[quote name='Kirinna']Pozdrawiam z matmy:)[/QUOTE] Nie ma to jak ambitna, wzorowa uczennica :p [quote name='Kirinna']tylko pozazdrościć takiego psa:)[/QUOTE] Gdzie, jak, kiedy pozazdrościć? Kiedy mnie doprowadza mnie do wstydu, zawału czy płaczu? :cool3: Choć... teraz wszystko jestem gotowa my wybaczyć. :loveu: Przed chwilą ni stąd, ni zowąd wszedł na biurko i zaczął mnie lizać... więc byłam zmuszana wziąć "małego", 11kg pieska na kolana... i teraz mnie non stop całuśnik wylizuje :loveu: Ten czort wie jak mnie chwycić za serce ;)
-
Jaka świetna walentynka :loveu::loveu::loveu: Też chcem taką ;]
-
DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!
Ty$ka replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
Dobre pytanie :D -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
Ty$ka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
I jak? Farcik już w DS? :) -
Podnosze Gabora
-
Ale masz świetną rodzinkę :cool3: Pozazdrościć. A koty cudowne ;). Sol na pewno jest z Wami szczęśliwa. Gonienie gonieniem, ale M. się za nadto rozbrykał i zaczął czatować w celu upolowania mego najmłodszego - Endy'ego :roll: Spacer suuuper :loveu: Holi jak zwykle wariatka. Kocham tę świruskę :loveu::loveu::loveu:
-
Ile zdjęć :D Super. [url]http://img163.imageshack.us/img163/6146/dsc2396b.jpg[/url] - podoba mi się =) [url]http://img823.imageshack.us/img823/9853/dsc2449z.jpg[/url] - :loveu::loveu::loveu:
-
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Niech się Gabi powodzi w nowym domku :) -
Żebyście wiedziały, że cwaniaczek ;) Molowe, haha skąd ja to znam :D. Tyle, że M. ma zakaz spania ze mną, może tylko przyjść na chwilkę ; ). Do listy psich grzeszków możemy dopisać /wszystko zrobione w ciągu poprzedniego tygodnia/: *wykorzystanie w aniołkowatość M. i usadowienie się na komodzie pomiędzy figurkami (niektóre były wg pana psa brzydkie, więc zostały przez niego usunięte) *wspinanie się po meblach, otwarcie saszetki ze smakołykami i wyżarcie wszystkich (ilość wystarczająca nam na 2msc! sic!) *polowanie na Endy'ego *przewrócenie klatki *obsikanie moich rzeczy *szczekanie w środku nocy na... mnie, bo Pan Pies chciał się bawić! *zniszczenie moich skarpet (bo musiał coś pomemłać) *zdemolowanie domu * wywalenie kociej kuwety i rozniesie jej zawartości po całym domu * znalezienie w lesie jakiś szczątków i wytarzanie się w nich dodajmy, że M. nigdy, ale to nigdy bez mojego pozwolenia nie jadł, nie szczekał (a przynajmniej na sygnał się uciszał), nie polował, nie przewracał, nie demolował, kupy ani śmierdziuchy w lesie go nie interesowały... chłopak widać... się otwiera i zaczyna kombinować
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://img190.imageshack.us/img190/6744/p1030909l.jpg[/URL] Jaki boski krolis :loveu: witam sie po raz pierwszy :)[/QUOTE] Dziękuję i witam ciepło :loveu: (my się znamy ;P... z forum, szkoleniowego podajże :cool3:) [quote name='Kirinna']Królik!:)...[/QUOTE] Hehe, nie da się zaprzeczyć :lol: Wyprzedzę pytanie i opowiem nowości u nas ;p raczej ich fragment. Morus ostatnio jak go zaproszę do łóżka (błąd) to najpierw mnie liże, potem wali mocno łapą, a sfrustrowany, że go nie czochram i symuluję spanie to siada na mnie (oczywiście dupskiem na moją twarz, a jakże [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/anger.png[/IMG] ), szczeknie dwa razy swoim basem prosto w ucho, po czym dumnie zeskoczy (wcześniej chodząc po mnie jak modelka po wybiegu) i skoczywszy z głośnym hukiem z łóżka (jak słoń, choć potrafi naprawdę cichutko), delikatnie, bardzo powoli wyciąga zębami poduszkę zza mojej głowy... [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/beat_brick.png[/IMG] dzisiaj się obudziłam niewyspana... gdy tymczasem pan pieseczek wyciągnięty na mojej poduchie chrapał w najlepsze [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/02%20Laugh.png[/IMG] Ot, nadchodzi nowy kombinator wszechczasów [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/35%20Devil%20laugh.png[/IMG] Strach się bać [IMG]http://www.shusky.xaa.pl/images/smiles/02%20Laugh.png[/IMG]
-
DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!
Ty$ka replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się pięknotko! -
Świetnie Rufi prezentuje się na śniegu :loveu:
-
Suuuper :loveu::loveu::loveu: