[quote name='Kirinna']Potwierdzam:)ale tylko tu mogę pogadać z osobami z podobnym hobby jak moje czyli psy:)[/QUOTE]
Ja mam jeszcze trzy takie miejsca ;) Ale faktycznie dogo ma specyficzną atmosferę ;)
[quote name='ewes']uzależnienie od dogo :-P
skąd ja to znam :-D[/QUOTE]
Haha, grunt to się przyznać :lol:
[quote name='Istar19']tak czy inaczej ja uzależniona nie jestem :evil_lol:[/QUOTE]
Właśnie widzę :lol::lol::lol:
[quote name='Istar19']A Morusek widzę podobne metodo ma co Holi jeśli chodzi o spanie w łóżku - tylko Holi robi to od czasów niezbyt miło pachnącego Cosia ;) - jak chce mi wejść pod kołdrę to mnie liże po twarzy !! aż się nie obudzę i jej nie wpuszcze ...
I Pan M. waży tyle co Holi :-D moja mała kluska też waży 11kg ...ale nadwagi nie ma , samo futro u niej waży sporo :smile:[/QUOTE]
O, widzisz... pewnie by się dogadali :diabloti:
[quote name='Istar19']Ty$ka a gdzie nowe zdjęcia pana M. i jego czterołapej rodziny?;)[/QUOTE]
Ło masz, nie tak dawno były ;) Ale OK, obiecuję zdjecia... kiedyś tam :evil_lol:
[quote name='rashelek']Hehe witam w świecie siedzących na szafkach gnojków, sikających mend, szczekających bydlaków, niszczących skarpety wszy i tarzających się śmierdziuchów. Tak, tak, wyglądem się różnią, ale charakterkiem to są z Miką jak dwie kropelki wody :evil_lol:[/QUOTE]
:lol: Dziękujemy za przywitanie :loveu: To naprawdę przyjemne być uczestnikiem jakiegoś klubu - nawet jeśli to Klub Świrusów :evil_lol: