Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Jak - prawie żadnym? Czy nie widziałeś psie zaprzęgi? Można zauważyć, że praktycznie wszystkie psy mają otwarte pyski... a kaganiec to uniemożliwia (co innego fizjolog).... No, ale jak tam uważasz ;)
  2. I takie zakończenia lubię :)
  3. Świetna relacja :loveu: Jednak jeśli pies wykonuje ciężki wysiłek praca w kagańcu jest naprawdę złym pomysłem... ;)
  4. Jest przecudowna :) Uwielbiam takie hasie :D
  5. I znowóż na pierwszą!
  6. [quote name='Jean']Słodziak :)[/QUOTE] No fakt :loveu::loveu::loveu: [quote name='stokrotka.af']no Ty to masz dopiero gromadkę, niezłe zoo :multi: Moruś cwaniak nad cwaniaki, ale i tak przekochany :loveu:[/QUOTE] Zoo niezłe to fakt :razz:. Czasem nie mam czasu dla siebie, bo trzeba zwierzęta ogarnąć... ale i tak nie mamy największego zwierzyńca na świecie :cool3: Cwaniak, tak... tak... ale ja kocham psy-agenty :lol:
  7. [quote name='yucca']Bard trafił do raju :loveu:[/QUOTE] Zgadzam się całkowicie. ;)
  8. A na kiedy ten transport?
  9. Witamy nowy domek na forum. :) Myślę, że Zahir ma w sobie coś z aussie, ale bardziej kelpie. Wystarczy się przyjrzeć nieco budowie, a również widziałam kilka psów właśnie po jednym z rodziców aussie i były podobne ;). No, ale mogę się mylić, znawcą nie jestem =). Transport jeszcze poszukam wśród znajomych cioteczek, a tytuł zmieniam na prośbę diany :)
  10. I ja chceeeem :D
  11. Prze-świetna :D
  12. Już jestem obecna na wątku Silvera ;)
  13. [quote name='Kirinna']Potwierdzam:)ale tylko tu mogę pogadać z osobami z podobnym hobby jak moje czyli psy:)[/QUOTE] Ja mam jeszcze trzy takie miejsca ;) Ale faktycznie dogo ma specyficzną atmosferę ;) [quote name='ewes']uzależnienie od dogo :-P skąd ja to znam :-D[/QUOTE] Haha, grunt to się przyznać :lol: [quote name='Istar19']tak czy inaczej ja uzależniona nie jestem :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie widzę :lol::lol::lol: [quote name='Istar19']A Morusek widzę podobne metodo ma co Holi jeśli chodzi o spanie w łóżku - tylko Holi robi to od czasów niezbyt miło pachnącego Cosia ;) - jak chce mi wejść pod kołdrę to mnie liże po twarzy !! aż się nie obudzę i jej nie wpuszcze ... I Pan M. waży tyle co Holi :-D moja mała kluska też waży 11kg ...ale nadwagi nie ma , samo futro u niej waży sporo :smile:[/QUOTE] O, widzisz... pewnie by się dogadali :diabloti: [quote name='Istar19']Ty$ka a gdzie nowe zdjęcia pana M. i jego czterołapej rodziny?;)[/QUOTE] Ło masz, nie tak dawno były ;) Ale OK, obiecuję zdjecia... kiedyś tam :evil_lol: [quote name='rashelek']Hehe witam w świecie siedzących na szafkach gnojków, sikających mend, szczekających bydlaków, niszczących skarpety wszy i tarzających się śmierdziuchów. Tak, tak, wyglądem się różnią, ale charakterkiem to są z Miką jak dwie kropelki wody :evil_lol:[/QUOTE] :lol: Dziękujemy za przywitanie :loveu: To naprawdę przyjemne być uczestnikiem jakiegoś klubu - nawet jeśli to Klub Świrusów :evil_lol:
  14. Świetne szaleństwa ;D
  15. Hurra :) Na takie wieści czekałam :D
  16. Zdrówka życzymy ;)
  17. Niech się Wam dobrze chowa :)
  18. [quote name='Aneta_M']Nie oddam:diabloti:[/QUOTE] Eh, nawet kawalątkiem Bajerka? :D Tak 1/3? ;P
  19. O, takiego ubranka jeszcze nie widziałam ;) Wracaj do formy, Wikunio :)
×
×
  • Create New...