[quote name='antiocha']Ale to Ty jesteś geniuszem ogłoszeniowym a mi się zdania nie kleją ;)[/QUOTE]
Nie przesadzaj ;).
Oczywiście, że mogę tylko uzgodnijcie cioteczki jaki - bardziej łzawy (o historii i chorobie byłoby dużo) czy taki rzeczowy, informacyjny, omijając chorobę Farcika?