Ja już mam dość czytania takich okropności, ludzie są beznadziejni!!! Jak można doprowadzić do czegoś takiego, no jak?? Biorą psy, a potem nie mogą wyżywić, rozmnażają na prawo i lewo i nikt nic nie robi!!!Co za koszmar!!! ALe najpierw trzeba je dokarmić, doprowadzić do jakiego takiego stanu, jeju żeby chociaż zimna wielkiego nie było, przecież ich nawet nie ma co grzać, skóra i dziura!!! Matko co za biedactwa :(