Jump to content
Dogomania

Agula99

Members
  • Posts

    9820
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agula99

  1. Okropne to, jedni odchodzą, a drugich trzeba ratować...
  2. Tak, ząbki ma zabójcze!!! :)
  3. Każdemu z nas marzy się Baltuś i zdjęcia z jego super domku!!! Baltuś, na pewno ktoś cie pokocha!!! Ja w to wierzę!!!
  4. Nie ma sensu opisywać, takich różnego pokroju to ja dobrze znam!!! I cały ten ich kram!!!! Szkoda jęzora strzępić i literki wykorzystywać :)
  5. Jadziu, wracaj do zdrowia!!! :)
  6. Śliczny, taki wdzięczny!!! Oby domek znalazł się jak najszybciej!!!
  7. Rudasku pozdrawiam i czekam na cud...
  8. Cudny zestaw na kanapie!!! :)
  9. Ivorek!!! Nie poddajemy się!!!
  10. Julek, Julek, kiełbasa i sznurek, pozdrawiam :)
  11. Baltuś jest cudowny i wierzymy, że domek wkrótce będzie!! Baltuś trzymaj się!!
  12. Nuczeńka - Kuleńka!! Sliczna!!! Fantastyczny pies!!:)
  13. No no, ale mi fanka psów!! Co za ludziska!!!
  14. Maksiu takie śliczne psisko z ciebie, takie okrąglutkie oczęta i ludzie zamiast czekać na ciebie, to takie świństwo....biedaku!!!
  15. Śliczna mizianka i głaskanka!!
  16. [quote name='barb']Agula widziałas je już ?[/QUOTE] Nie jeszcze ich nie widziałam. Rano była tylko sunia, a niedawno Magda napisała mi o szczeniaku. Sunia ponoć nieufna, nerwowa, mogąca ugryźć, pewnie ją ten pacan bił!! Mam nadzieję, że da się jakoś oswoić, bo będzie ciężko!!!
  17. Nie prawda!!! Nam się Lucjanek bardzo podoba i dlatego do niego zaglądamy i kciuki za ślicznego Lucjanka trzymamy!!!
  18. No właśnie co takie cichości u MARCINKOWATEGO???
  19. [quote name='barb']Ja oczywiście też się cieszę :lol::lol::lol:[/QUOTE] Jak tu się nie cieszyć, wszyscy strasznie się cieszymy!!!! :)
×
×
  • Create New...