[quote name='karolciasz28']Czaruj Roszpunka czaruj, bo chłopak taki fajny :)[/QUOTE]
Kiedyś miałam jeszcze telefon o Koksika, pani przemiła, dom z ogródkiem, więc podesłałam jej Oziego z nadzieją, że a nóż...ale pani się nie odezwała, pewnie się przeraziła, choć mówiłam jej że on jest przytulanka, a pani ma 2,5 roczne dziecko, to pewnie dlatego, szkoda, bo domek był super!