No nieee Karolcia, rozwaliłaś mnie tym mailem, ale pytania!!! Tylko kto zna na nie odpowiedź??? :) Niezłe!!! Można odpowiedzieć, lub odpisać, myślę, że...ale nie jestem pewna, wydaje mi się że, ale nie jestem pewna, mniemam że, ale nie jestem pewna!! Chyba ludzie za dużo od nas oczekują :) no nic czekam na mail, lub telefon od pani :)