Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. A co to za ćwiczenia?
  2. [quote name='tayga']A czy jak koza nie ma małych, nie ma laktacji i nikt jej nigdy nie doi to jest szczęśliwa? Może tak żyć? Ja jestem niedoinformowana, miastowy wychów :eviltong:[/QUOTE] Myślę, że tak ale zapytam wujka, który kozy hoduje jak to jest. U niego dość rzadko są małe.
  3. Czemu dopiero tutaj trafiłam?? Mój 14 letni piesio u rodziców też Gabor:) Jeszcze nigdy nei spotkałam innego psa o tym imieniu:) Postaram się jakoś pomóc Gabusiowi, może bazarek łączony z innym psiakiem:)
  4. Ale że tak same z siebie? To chyba jakoś je rozdoić trzeba czy... nie wiem. Kiedyś na wsi mi tłumaczyli, ale wtedy byłam dzieckiem i to dotyczyło krów... że najpierw rodzi się małe, potem krowa karmi, odstawia się dziecko i doi ciągle już... aż do następnej ciąży.[/QUOTE] Właśnie tak jest:) z krowami tak samo i owcami- najpierw muszą być małe, żeby była laktacja a potem jak sie je odstawi od cyca to się ma mleko dla siebie. Ale potem tez zanika więc żeby się krówka albo koza dobrze doiła, trzeba, żeby co jakiś czas młode miała. Wiem, bo mam rodzinę na wsi i spędzałam tam każde wakacje w dzieciństwie...
  5. Ogłoszenia jeszcze aktualne, może jej jeszcze zrobię wyróżnione gumtree...teraz jest tak ciężko z adopcjami...i to nawet szczeniaków:(
  6. Mam zapotrzebowanie na bazarek z winylami:) powinno się nazbierać troszkę kaski na utrzymanie suniek.
  7. [quote name='diana79']zaraz Ci prześle :) a może bym Ci wysłała oryginalne zdjęcie w dużej rozdzielczości? bo to jest tylko wycięta Żabka z całej fotki[/QUOTE] Bardzo chętnie. Najlepiej na [email][email protected][/email]
  8. Pewnie pomyślał, ale na babski rozum, śrubki, którymi poskręca łapkę rosnąć nie będą... Mój siostrzeniec 9 letni też rośnie a jak miał złamaną mocno rękę to też przez pół roku śrubki miał i inne rzeczy, ręka normalna, chłopak dalej rośnie i nic się nie dzieje. Lepiej takie złamania nastawiać, skręcać itd wcześniej bo potem jak się źle zrośnie i ona jeszcze urośnie to może jej zabraknąć kości do wyrównania niektórych odcinków. A wydłużanie kości to dopiero jest bolesne i czasochłonne. Oczywiście skonsultować to z jakimś innym dobrym ortopedą nie zawadzi.
  9. [quote name='mussimusk']czy ta fota jest w lepszej jakości ??? bo w sumie chyba najlepej na niej wypadła Żabusia [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/420684_333250606717836_100000986994590_915189_1573413978_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Poproszę siostrę graficzkę, żeby poprzerabiała jakoś zdjęcie żeby wyszło lepiej.
  10. Kto ma konto do Dory na które można wpłacać na Żabkę? Proszę o przesłanie na pw to wyślę na nie kaskę a nie na konto VIVY.
  11. Jestem na zaproszenie. Niestety finansowo nie pomogę bo jestem zadeklarowana już u wielu psów...Żal maluszka, ale chyba takie małe kudłatki nawet w miarę szybko znajdują DS
  12. Biedactwo:( Trzeba robić operacje a jak trzeba to i dwie. Ona ma całe życie przed sobą, zasługuje na życie bez bólu...Szukam po krewnych i znajomych fajnych fantów, jak trzeba będzie to będę na nią robić bazar za bazarem.
  13. To faktycznie dużo się działo. A ja pozwolę sobie zaprosić wszystkie bywalczynie wątku na mój nowy bazarek- może znajdziecie coś dla siebie albo choć podrzucicie czasem: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-do-04.03-na-2-cele"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...4.03-na-2-cele[/URL]
  14. Ja od tego miesiąca wracam z 30 zł bo Milka- teraz chili ma już dom, wiec i ja odetchnę finansowo
  15. Piesek z tego wątku szuka domu- okolice Krakowa. Moim zdaniem bardzo w typie rasy albo i rasowy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223574-Border-collie-lub-pies-w-typie-bordera-szuka-wlasciciela-KRAKOW[/url]
  16. Poszedł dzisiaj przelew z bazarku na Baja- 87,50 zł. Jak dojdzie to poproszę o potwierdzenie na wątku i na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222353-Przetwory-i-orzechy-cz.2-na-Milk%C4%99-i-Baja-do-12.02-do-20[/url]
  17. Hmmm nigdy nie miałam z kenelem styczności, nie mam pojęcia:( Chili jest ciężka w zostawaniu samej, z psami zostawała chociaż tez wyła jak wychodziliśmy. Kenel to dobry pomysł, i dużo gryzaków, żeby miała się czym zająć pod Waszą nieobecność...
  18. Dziewczyny podnoście i reklamujcie bazarek wspólny z suniami z nużycą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-do-04.03-na-2-cele?p=18698563#post18698563[/url]
  19. Podnoście bazarek wspólny z sunia ze Szczebrzeszyna: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-do-04.03-na-2-cele?p=18698563#post18698563"]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-do-04.03-na-2-cele?p=18698563#post18698563[/URL] Poszedł przelew z ostatniego bazarku, 87,50 zł, jak dojdzie na konto poproszę o potwierdzenie na wątku i na bazarku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/222353-Przetwory-i-orzechy-cz.2-na-Milk%C4%99-i-Baja-do-12.02-do-20[/url]
  20. [quote name='AMIGA']Moje ramię jest baaaardzo fotogeniczne :-) Mam same telefony dotyczace mojego gwiazdorskiego ramienia ;). A tak szczerze mówiąc, to nadal panuje kompletna cisza :-( Moja Złota Wetka jest we Franiolu zakochana i wciąz powtarza, że jakby miała swoje mieszkanie, to by go wzięła. Ale ona wynajmuje z kimś mieszkanie, a po drugie to od godz. 10 do 19 jest poza domem (z małą przerwą obiadową). Sugerowałam jej delikatnie, że przecież mogłaby Franiola brac ze soba do pracy, mogłby byc wizytówką gabinetu, ale ......... Nie chcę mocno naciskać. Dopi - boisz się o paluszki??? Dlatego ja mam do Was przyjechac? ;)[/QUOTE] Nasza wetka kilka miesięcy wcześniej też się na zabój zakochała w przyniesionej do niej bezdomnej suni, ale mówiła mi, że nie ma jej z kim zostawiać jak wyjeżdża na konferencje i szkolenia. I jakiś miesiąc temu rozmawiam z nią a ona mi mówi, że zabrała jednak Marlenkę ze schroniska, bo nie dawało jej to spokoju. Teraz Marlenka jeździ z nią nawet nad morze samochodem i czeka w hotelu, jest też częstym gościem w gabinecie:)
  21. Antenka ma się już dobrze i humor powrócił także:)
  22. Poszukam jej i wykupię pakiet ogłoszeń, może coś ruszy. Na Mazowieckie i Śląsk- tam najwięcej adopcji. Jej potrzeba domku z dużym ogrodzonym ogrodem, w mieszkaniu męczyłaby się.
  23. Dzisiaj dzwoniła przerażona Ania, bo Antenka bardzo źle znosi poddanie narkozie i zabieg. Cały czas wymiotuje, nawet wody napić się nie może. Ciągle chce też lizać ranę:( Jutro będzie na kontroli u weta. Bidusia...niestety to konieczne dla jej dalszego zdrowia i dłuższego życia. Myślę, ze każda z każda godzina będzie się jej stopniowo poprawiało. Już te kobiety to zawsze mają gorzej...
  24. Przepiękny jest. Zawsze marzyłam o takim wielkim psisku. Ale puki co stanęło na 3 średniej wielkości...
  25. Niech je na zdrowie. Moja Milka ( teraz Chili) już w DS więc od marca znowu te moje 2 dyszki dojdą.
×
×
  • Create New...