Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. Zatem chyba nic z tego, ja nie chcę obarczać iwoniam płaceniem za ewentualne leczenie szczeniora bo to byłoby chamstwo ale sama też nie chcę się deklarować, że pokryję mu leczenie w razie choroby bo po prostu nie mam za co ( i to zaznaczałam na wątku już jak brałam owoce leśne) , jakbym miała to bym się nie wahała, ale tak nie jest niestety...zawsze ten cholerny brak kasy:( jeszcze ostatnio mam chorą własną suczkę za jednym razem wydałam 200 zł na badania więc naprawdę nie stać mnie na leczenie następnego psa myślałam o tym... I tak uważam że jako DT daję dużo bo nie chcę zwrotów za szczepienia, odpchlenia, odrobaczania i karmę a są takie DT którym wszystko to trzeba zapewnić...Żeby się miejsce nie marnowało wezmę jakiegoś maluszka od którejś fundacji która o to prosiła, fundacje stać na pokrycie kosztów weta, prywatnym osobom wiadomo gorzej...zawsze radziłam sobie sama jako BDT ale też nigdy nie miałam szczeniąt tak bardzo chorych jak owoce leśne, dawałam radę bazarkami, teraz nie mam czasu nawet na zrobienie bazarku z rzeczy jakie mam Mam doła z powodu tej sytuacji że kasa blokuje pomoc. A jeszcze dzisiaj w Radio Maryja którego słucha moja mama leciało ogłoszenie że jakaś babka ma do oddania w dobre ręce 4 szczeniaki pinczerki gdzie? W OLKUSZU!!! Durni, pie...eni rozmnażacze!!! Zakatrupiłabym babę jakbym ją spotkała po usłyszeniu tego ogłoszenia. Z wieści dobrych też jestem w kontakcie z domem Malinki i jest dobrze, bawi się z dziewczynkami moja dziewczynka kochana...
  2. Czasem ciekawy tytuł przykuwa uwagę wśród tych wszystkich niestety podobnych ogłoszeń...Ja ostatnio dałam dla szczeniaków "My jesteśmy tanie dranie" i zadziałało:)
  3. Uwielbiam wielkie radary, odkąd mamy Świnkę. To uroda dla koneserów:)
  4. Oczywiście mogę wziąć Puchacza ale ktoś musiałby go przywieźć przynajmniej do Krakowa ( mamy samochód w naprawie) i ja pokryję koszty szczepień, mam vetminth na robaki po Malince , wykarmię go też za swoje ale jeśli zachoruje na jakiegoś syfa ( a jest duża na to szansa tak jak było z Owocami Leśnymi) to będę potrzebować wsparcia na pokrycie kosztów leczenia. Jakby co mój numer 728 838 200 będę w Krakowie w sobotę. Jeśli Puchacza już nie będzie a będzie inne szczenię ( ale do 4 miesiąca max większych moje suki nie przyjmą) to wezmę.
  5. Wczoraj wieczorem do nowego domu pojechała Malinka ( Ryśka) teraz już Inka. To dobry dom i wiem, że niczego jej tam nie zabraknie i cieszę się że będę ją odwiedzać czasami. Iwoniam dziękuję raz jeszcze i przepraszam za "przygody" w trakcie dojazdu, ja wczoraj też się sporo nauczyłam, przyda mi się to w wizytach przedadopcyjnych. W domu jakoś tak strasznie spokojnie, TŻ się mnie rano pyta kiedy następny szczeniaczek u nas będzie a Malwinka trochę smutna położyła się spać jak wychodziłam. Myślę że nawet ze względu na jej odchudzanie weźmiemy następnego bo wtedy zamiast leżeć cały dzień i tyć to biega, bawi się i rusza. Ale na razie do soboty mnie nie ma więc kilka dni przerwy.
  6. A Tobi to bardzo w typie border collie i z tego jak się zachowuje to też wnioskuję...może go tak ogłaszać, że w typie bordera? w zeszłym roku miałam na tymczasie sunię w typie border collie było bardzo dużo zainteresowanych ( ale trzeba uważać bo ludzie kierują się ich uroda a to trudne i wymagające dużej dawki ruchu i konsekwencji psy)
  7. Jeśli Ryśka ( Malinka) by we wtorek została u tej chętnej rodziny to mogę wziąć na DT następnego szczeniaka, może 2, ale nie te dopiero urodzone tylko takie które jedzą już samodzielnie zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i przedyskutujemy to
  8. hej a ja nie dostałam pw z numerem konta:( a potem zapomnę i będzie że jestem niesłowna
  9. Trzymajcie kciuki za Malinkę- Ryśkę, iwoniam miałam ciekawy telefon z Tyńca, Pani bardzo rozsądna przez telefon, jeszcze się wahają miedzy Ryśką a inną sunią ze schronu na Rybnej, gdyby jednak się zdecydowali to będę Cię prosić o zrobienie pa razem ze mną.
  10. Ja też na stałe się nie zadeklaruję ale na leczenie Uszatka przeleję na razie dyszkę, tylko konto podeślijcie na pw Uwielbiam takie wielki radary, moja Świnusia też takie posiada i od czasu jak ją mamy wszystkie uszatki kocham
  11. [quote name='Malgoska']dlatego ja nie mogłabym wziąć na dt żadnego zwierzaka bo wiem, że zostałby na stałe:)[/QUOTE] no to by został i miał dom:) u nas tak Malwinka została i super że jest
  12. to super Ikusiu, mam nadzieję, że naprawdę warto było tak daleko jechać na adopcję u mnie mój TŻ oczywiście już zaczyna przebąkiwać, że on tak się przywiązał do Ryśki, że może by została, bo to jego psie dzieciątko i nigdzie jej nie będzie tak dobrze jak u nas ( w to nie wierzę ale on zawsze tak gada i zostawiałby każdego tymczasa...) a ona jakby rozumiała jakoś się tak do niego przymila, przytula, brzuszek podkłada do głaskania co chwilkę...ja też ją kocham i będę po niej beczeć :( ale 4 pies to za dużo dla nas może za rok byśmy wzięli kotka no i właśnie jako DT mogę pomóc większej ilości zwierząt
  13. [IMG]http://imageshack.us/a/img690/915/dsc0349nj.jpg[/IMG] Malwinka sprzed tygodnia:) jest najlepszą psią ciocią i nauczycielką naszej tymczasowiczki uczy ją wszystkiego w tym psich zapasów i złodziejstwa... trzymam kciuki za sunię onkowatą jest prześliczna, i za Mundzia i za wszystkie zwierzaki i za Was abyście nie wątpiły i miały energie do działania teraz mam bardzo zajęty czas ale jak się może trochę ogarnę pomyślę o kolejnym bazarku, dopóki nie spłacę długów po tymczaskach w lecznicy na razie tylko tak będę pomagać niestety
  14. jestem na zaproszenie ale mogę tylko podrzucić wątek i kibicować Wam w pomocy psiakowi bo niestety finansowo to mam jeszcze wielki dług po tymczasach do spłacenia w lecznicy
  15. ooo to super że Jeżynka w domu! trzymam kciuki żeby było dobrze marzę o domu w którym jest już inny pies dla Malinki bo ona kocha moje psy i byłoby jej smutno samej, ale nie wiem czy dla Jeżynki nie byłaby za mocna ( jest chyba z 2 razy większa) i za bardzo zaczepna ( nauczycielka Malwinka ją wyszkoliła, odbywają się takie walki psów że hej, Ikusia jest świadkiem słyszała prze telefon:))
  16. o rany ...też coś...a niemowlęta nie ryczą całymi nocami?? i nikt jakoś nie wzywa policji?co za społeczeństwo mamy:(
  17. [B]Ikusiu[/B] [B]napisz mi numer tel na pw[/B] to przedzwonię i się umówimy i dostarczę kennel w niedzielę lub poniedziałek ok? Dziękuję Ci, kilka razy się naprawdę przydał ale już rzeczywiście nie jest potrzebny. Za to postanowiłam sobie kupić własny na potrzeby szczeniakowego DT i kiedy ja nie będę mogła tymczasować to będę wypożyczać innym DT. [B]iwoniam[/B] a właśnie już kilka razy miałam pytać i zapominałam jak tam u LOXI?To ona jest u Karoliny prawda? Malinka ma wydrukowane kolorowe ogłoszenia papierowe na zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym i w 3 przychodniach weterynaryjnych, mam nadzieję, że ktoś zadzwoni. Jest już z dnia na dzień większa, bardzo lubi czesanie, obrożę trochę mniej a smycz to diabelskie ustrojstwo zabierające wolność psu ale daje radę:) Ma super sierść,prawie jak u kotka, mięciutką, błyszczącą, i wesołe oczka jak węgielki, cały czas jest wesoła i ma śliczny zapaszek...kochamy ją strasznie więc naprawdę jej już czas do nowego domu ale tylko SUPER DOMU gdzie moglibyśmy ją czasem odwiedzać...
  18. Jestem i ja na wątku ale nie wiem jak pomóc. Ja mam DT tylko dla szczeniaków bo moja własna suka nie akceptuje dorosłych psów, zresztą teraz i tak zajęty przez szczeniorkę z Olkusza zabraną właśnie...Hotelik może kiedyś, zaplecze jest ale nie ma na razie pieniędzy na inwestycje...A tych nie ma są długi za leczenie młodej i jej 2 siostrzyczek. My z wątku Olkuszaków oddajemy je do hoteliku amok albo do misieek, tam koszt to chyba 13 zł za dobę, ale to już trzeba ją pytać.
  19. ale u was szczeniaczkowo...ja mam Świnkę z lisiej nory też jako 2 miesięczna zabraną więc mam szczególny sentyment do takich dzikusków...:) mam nadzieję że wszystkie maluchy szybko znajdą domy!! jakby mi się zwolniło miejsce w DT będę się odzywać
  20. [quote name='aga.k']W drugi dzień świąt do nowego domu pojechała Mika a wczoraj Zuza. Zostały nam 2 szczeniaki. Jaga [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/521/365599a506498899med.jpg[/IMG][/URL] i Otis [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1692/f7805e1bc7f333e6med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale fajne! to dobrze, że coś ruszyło!
  21. Justyna dziękuję za ogłoszenia dla Malinki:)
  22. ja też nie widze tego co piszę i nei moge pisac pw ale mam tak dopiero od dzisiaj
  23. 14 latek u moich rodziców też od roku ( czyli od czasu jak ogłuchł) miał pierwszego spokojnego sylwestra... wszystkiego dobrego w nowym roku!
  24. Ufff no to ulga, dobrze, że tak się to skończyło. Jest piękny!
  25. [quote name='Zahra as-Sahra']masza, można dać ogłoszenie na allegro. Kiedy wystawiasz na sprzedaż to pokazują się dwie opcje - dla psów z rodowodem i dla psów bez rodowodu z tą opcją że ogłoszenie umieszczasz na tablicy.pl a ono ukazuje się również na allegro.[/QUOTE] ja tak umieszczałam ale mi po kilku godzinach usuwano ogłoszenie jako nieregulaminowe...na tablicy ma wyróżnione ale na razie dzwonią same oszołomy z pytaniem czy rasowa a jak mówię, że nie to od razu dziękuję a ostatni zapytał czy amstaffa przypadkiem nie mam...ręce opadają szukają psów dla szpanu sami nie potrafią powiedzieć jaką rasę chcą i dlaczego... ciesze się , że Twojej małej się udało i trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...