-
Posts
2987 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marmosia
-
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
marmosia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Podczytałam i aż mi się oczy śmieją, że maleńka u Nutusi :) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Oj, brakuje Cię, ciociu w Oleśnicy, brakuje :painting: Działasz wybitnie kojąco na mojego zbója :) Buziaczki od warczącej Siuśmajtki:iloveyou: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Naszej niezawodnej cioci Karolince ślemy mnóstwo zimowych buziaków :) -
Zerknijcie, cioteczki. Tam jest podobno shih i pekinek :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/219223-LIKWIDACJA-PSEUDO-W-WIEKOPOLSCE-KOSZMAR-potrzebna-pomoc!!!!/page7?highlight=Andegawenka[/url]
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
marmosia replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Zapiszę i dam znać dziewczynom od plaskatych... Słów i łez mi zabrakło... -
Musi, musi :) Ja też się dowiedziałam kilku ciekawych rzeczy o swoim psiaku :)
-
Bruder - duży, energiczny pręgus MA DOMEK :-)
marmosia replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Jest ktoś :) Podrzucę... -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Pani owszem była rozmowna, a raczej był to monolog w typie litanii jaki to zły i niewychowany pies, jednak niech Giselle sama opowie bo to Ona się nasłuchała, ja tylko dodam od siebie, że dostałyśmy od Pani bluzkę i nie....nie myślcie sobie,że na bazarek :roll: na utrzymanie Kesha tylko jako naoczny dowód, że Kesh ściągając bluzkę z wieszaka zrobił w niej dziurkę. A teraz będę wredna i dodam, że bluzka była raczej marnej jakości, i wcale nie markowa :eviltong:[/QUOTE] Eeeeetam zaraz wredna:evil_lol: Pamiętam, jak przychodził do mnie na korepetycje szanowany pan doktor, który pewnego razu westchnął tylko nad głupotą ludzką i powiedział: Jak ktoś się ch... urodzi, to kanarkiem nie zdechnie:diabloti: Pamiętam to doskonale :) Grażynko, dobrze, że go zabrałaś od tych ułomów. Nie zasługiwali na niego nawet w 1 procencie. A oddaną bluzeczkę to trzeba było podsumować, że w domu masz lepsze ściereczki do okien i może się Keshuś pomylił... :) -
Jestem szczesciarzem,dziekuje kochane cioteczki,chata to jest to:)
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia34']Oscypku na pierwsza .ja tez mialam dzisiaj telefon o malucha .Panstwo sa z pod Wroclawia i maja przyjechac Jego zobaczyc w tygodniu.[/QUOTE] Spod Wrocławia i ja jestem. Może będę mogła jakoś pomóc? -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota k.']:) :) :) Miód na serce :) Pozdrowionka dla Pańci i mizianko dla Dziewuszki :)[/QUOTE] Upłakałam się ze szczęścia... Pozdrawiam cieplutko :) -
I ciotkom moim szczególnym za to, że mam Siusię i za to, że po prostu są ;) I jeszcze zdjęcia robią :evil_lol:
-
Beagle mój :) Ja też dziękuję: za przecudne popołudnie dla moich czworonogów, za socjalizację mojego Tofika, za wszystkie ciotki i wujków dogomaniackich, za perfekcyjną nawigację, super ciacha i doskonałą zabawę :)
-
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
K-o-n-i-e-c-z-n-i-e :) -
[quote name='bros'][B]Jara[/B] to zależy od naszego gościa honorowego czyli ....... Siusiorki z marmoska - jeśli marmosi pasuje może być i na 13-tą , wcześniej ja nie dam rady [B]marmosia[/B] ten park co chodziłaś z nami z Tofikiem i Grzesiem :)[/QUOTE] Na 13 będzie idealnie :) Już się nie mogę doczekać :) I Siuśka- Śmieciucha też :)
-
Fergus,sliczny zdrowy ,zadbany z domkiem i miloscia ,ma jak u mamy:)
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A my dziękujemy Tobie :) -
połamana, młodziutka suńka w typie AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
marmosia replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
[quote name='diuna_wro']Mija 5 miesiąc jak Dziuńka u mnie... nie zadzwonił żaden człowiek spełniający warunki adopcji. Były telefony, może na palcach jednej ręki policzę, ale bez sensu ... Jeszcze chwila, a nie będę mogła jej oddać, bo przecież to juz JEJ dom, JEJ psia siostra Klara, JEJ Pańcia i Pańcio, JEJ las... ... bo przecież to już MÓJ pies. dramat:-( kocham ją, ale jak zostanie - już będę dt dla innych...[/QUOTE] I tak Cię podziwiam... -
Zaglądam....
-
Ja mam dwa, mogę Ci pożyczyć :)
-
Park Wschodni to który, bo ja podobno przyjeżdżam :)
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
marmosia replied to bros's topic in Już w nowym domu
:iloveyou:To my przesyłamy wszystkim mikołajkowe buziaki:x-mas: -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Lepiej, żeby Feler nie był nietrafionym prezentem na święta...