Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Qrczę, z tak daleka to mogę trzymać tylko kciuki. I trzymam, i to mocno, bo lala warta jest najcudowniejszego domu pod słońcem...
  2. Podczytałam i aż mi się oczy śmieją, że maleńka u Nutusi :)
  3. Oj, brakuje Cię, ciociu w Oleśnicy, brakuje :painting: Działasz wybitnie kojąco na mojego zbója :) Buziaczki od warczącej Siuśmajtki:iloveyou:
  4. Naszej niezawodnej cioci Karolince ślemy mnóstwo zimowych buziaków :)
  5. Zerknijcie, cioteczki. Tam jest podobno shih i pekinek :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/219223-LIKWIDACJA-PSEUDO-W-WIEKOPOLSCE-KOSZMAR-potrzebna-pomoc!!!!/page7?highlight=Andegawenka[/url]
  6. [quote name='Lobaria']Ku... nie wierzę... Trzeba sprawę nagłośnić i petycje pisać, ministra potępić publicznie... nie wiem, jestem w takim szoku, że nie mogę myśleć racjonalnie...[/QUOTE] Usypiajmy byłych ministrów, byłych prezydentów i w ogóle po co nam emeryci?
  7. Zapiszę i dam znać dziewczynom od plaskatych... Słów i łez mi zabrakło...
  8. Musi, musi :) Ja też się dowiedziałam kilku ciekawych rzeczy o swoim psiaku :)
  9. Jest ktoś :) Podrzucę...
  10. [quote name='michelle04']Pani owszem była rozmowna, a raczej był to monolog w typie litanii jaki to zły i niewychowany pies, jednak niech Giselle sama opowie bo to Ona się nasłuchała, ja tylko dodam od siebie, że dostałyśmy od Pani bluzkę i nie....nie myślcie sobie,że na bazarek :roll: na utrzymanie Kesha tylko jako naoczny dowód, że Kesh ściągając bluzkę z wieszaka zrobił w niej dziurkę. A teraz będę wredna i dodam, że bluzka była raczej marnej jakości, i wcale nie markowa :eviltong:[/QUOTE] Eeeeetam zaraz wredna:evil_lol: Pamiętam, jak przychodził do mnie na korepetycje szanowany pan doktor, który pewnego razu westchnął tylko nad głupotą ludzką i powiedział: Jak ktoś się ch... urodzi, to kanarkiem nie zdechnie:diabloti: Pamiętam to doskonale :) Grażynko, dobrze, że go zabrałaś od tych ułomów. Nie zasługiwali na niego nawet w 1 procencie. A oddaną bluzeczkę to trzeba było podsumować, że w domu masz lepsze ściereczki do okien i może się Keshuś pomylił... :)
  11. [quote name='basia34']Oscypku na pierwsza .ja tez mialam dzisiaj telefon o malucha .Panstwo sa z pod Wroclawia i maja przyjechac Jego zobaczyc w tygodniu.[/QUOTE] Spod Wrocławia i ja jestem. Może będę mogła jakoś pomóc?
  12. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Dlaczego mnie nikt nie kocha, no dlaczego???[/B][/SIZE] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4739/ondradzien414.jpg[/IMG][/QUOTE] Ech, psinko cudna, kochamy Cię tu wszystkie! Musisz w to uwierzyć! Czy Niunia potrzebuje jakiejś specjalistycznej karmy?
  13. [quote name='dorota k.']:) :) :) Miód na serce :) Pozdrowionka dla Pańci i mizianko dla Dziewuszki :)[/QUOTE] Upłakałam się ze szczęścia... Pozdrawiam cieplutko :)
  14. I ciotkom moim szczególnym za to, że mam Siusię i za to, że po prostu są ;) I jeszcze zdjęcia robią :evil_lol:
  15. Beagle mój :) Ja też dziękuję: za przecudne popołudnie dla moich czworonogów, za socjalizację mojego Tofika, za wszystkie ciotki i wujków dogomaniackich, za perfekcyjną nawigację, super ciacha i doskonałą zabawę :)
  16. [quote name='bros'][B]Jara[/B] to zależy od naszego gościa honorowego czyli ....... Siusiorki z marmoska - jeśli marmosi pasuje może być i na 13-tą , wcześniej ja nie dam rady [B]marmosia[/B] ten park co chodziłaś z nami z Tofikiem i Grzesiem :)[/QUOTE] Na 13 będzie idealnie :) Już się nie mogę doczekać :) I Siuśka- Śmieciucha też :)
  17. Grażynko, skąd te piękne psiaki się u Was takie niekochane biorą? Jes... tą pańcię, to sobstwiennymi rukami...:2gunfire:
  18. [quote name='diuna_wro']Mija 5 miesiąc jak Dziuńka u mnie... nie zadzwonił żaden człowiek spełniający warunki adopcji. Były telefony, może na palcach jednej ręki policzę, ale bez sensu ... Jeszcze chwila, a nie będę mogła jej oddać, bo przecież to juz JEJ dom, JEJ psia siostra Klara, JEJ Pańcia i Pańcio, JEJ las... ... bo przecież to już MÓJ pies. dramat:-( kocham ją, ale jak zostanie - już będę dt dla innych...[/QUOTE] I tak Cię podziwiam...
  19. Zaglądam....
  20. Ja mam dwa, mogę Ci pożyczyć :)
  21. Park Wschodni to który, bo ja podobno przyjeżdżam :)
  22. :iloveyou:To my przesyłamy wszystkim mikołajkowe buziaki:x-mas:
  23. Lepiej, żeby Feler nie był nietrafionym prezentem na święta...
×
×
  • Create New...