[quote name='Tadora']Chiałam jeszcze dodać, że byłam z Dzinką u weterynarza i mała jest w pełni zdrowa, tylko na wadze musi przybrac, ale ma apetyt więc niedługo będzie prawdziwą jamnicza pięknościę. W domu czuje się coraz pewniej, wczoraj obszczekała sąsiadkę, która weszła do mieszkania, ale lubi ludzi i dobrze reaguje na gości, prawie od razu kładzie się na pleckach gotowa przyjąc pieszczoty. Dzisiaj nie płakała jak wychodziłam. Przed świętami chcę ja zaznajomić z psami moich rodziców (jamniczką i jorczka) zebyśmy mogli razem spędzić wigilię. Dzinka jest juz warszawianką i pełnoprawnym członikeim rodziny :)[/QUOTE]
I nie je za dużo? I nie jest kradziejką? :)
Hmmmmm ;)