[quote name='Nutusia']A poniżej próbeczka co może nas czekać, gdy dotrzemy do mnie 3-go ;)
Uprzedzam, żebyście się w razie czego nie zdziwiły, Kochane Ciocie :)
[IMG]http://images10.fotosik.pl/493/9b1d387e9b02de40gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/493/cccb3d15935833a1gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/493/21148da6f4daa773gen.jpg[/IMG][/QUOTE]
Cie pierona, ale jaja :)