A ja kradziei uwielbiam :)
I jeszcze się pochwalę, że do Siusiulindy i Tofika dołączył Najduś.
Kocurek znaleziony koło Żmigrodu, Wińska i Wąsosza ( tak na środku) przez Tż mego :evil_lol:
Tego samego, co do niedawna kotów nienawidził i po jego trupie pies miał być w domu :diabloti:
[quote name='giselle4']a ja rycze
bo juz nikt jej nie bedzie mowil ze zlodziejeka i juz jej jedzenia nie zabraknie:shake:[/QUOTE]
Ktoś im kiedyś za psią krzywdę odpłaci. Na pewno.
Bazarek znalazłam, pieniążki przesyłam :)
Kij im w oko, na psiej krzywdzie nikt się nie dorobił, byleby tylko mała na czas dotarła do Wrocławia:)
I policz, cioteczko, należność za bazarek, to hurtem zaraz poślę :)
[quote name='giselle4'][B]troche przyspieszony bedzie domek:)[/B]
[B]piatek miedzy 12 a 14,30 pani oczekuje jej na Dworcu Glownym .....[/B]
[B]pomocy.....[/B]
[B]kto ja zawiezie?[/B]
[B]pytalam po ludziach ktorzy woza [/B]
[B]to chcą 80zl za dowoz[/B][/QUOTE]
To bierz, Grażynko, ten transport, a ja przeleję Ci na konto stówkę :)
[quote name='Asia_M']Maluszek potrzebuje natychmiast chociażby domku tymczasowego! Może hotelik??? Mogłabym się dorzucić...
Przesłodki maluch![/QUOTE]
Ja też pomogę ...
[quote name='giselle4']Po wejściu ustawy w życie zabronione będzie rozmnażanie psów i kotów w celach handlowych, z wyjątkiem hodowli zwierząt zarejestrowanych w ogólnokrajowych organizacjach społecznych, których statutowym celem jest działalność związana z hodowlą rasowych psów i kotów.
Ponadto ustawa modyfikuje przepis uprawniający dzierżawców lub zarządców obwodów łowieckich do zwalczania zdziczałych psów i kotów przebywających na terenie obwodów łowieckich. Uchwalone zmiany polegają na rezygnacji ze zwalczania poprzez odstrzał.
Ustawa doprecyzowuje również obowiązki samorządów gminnych w zakresie rozwiązywania problemu bezdomnych zwierząt.
dziękuje i tego bede pilnowac[/QUOTE]
Miałam na myśli tę ustawę....
[quote name='bros']czyn wprowadzony, pozyjemy zobaczymy, w każdym razie wezme sie za maleńtasa teraz ostro, lezy mi na serduchu jego dobro[/QUOTE]
Jak zrobisz z niego takie cudo, jak z Siusi i Romea, to szybciej niż myślisz :)