Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Świat się do góry nogami wywraca, skoro już nawet goldeny w schroniskach lądują :(
  2. [quote name='Martika@Aischa']Wspaniały Kesh :)[/QUOTE] Ale morderca bluzek :)
  3. Brak mi słów, żeby wyrazić podziw dla Waszej pracy... Cudowna wiadomość :)
  4. Jak dobrze, że jest Karmelcia...
  5. [quote name='Erica']Super :loveu: Ja się powoli zaczynam zastanawiać czy małe spaniele w ogóle potrzebują snu :razz: Mam cichą nadzieję, że to tylko postresowa hiperaktywność i Wi [I]trochę[/I] się wyciszy zanim rodzinka się pozjeżdża na święta. :diabloti:[/QUOTE] Nie liczyłabym za bardzo na to :)
  6. Bo Nutusia i jej czworonogi serca na dłoni mają :)
  7. Podniosę, bo imię ma intrygujące:) Mandej z Wrocławia znalazł dom, to i do tego małego szkraba szczęście na pewno się uśmiechnie...
  8. A niedługo zacznie szyć sam na maszynie:eviltong: Też mam dzisiaj głupawkę:evil_lol:
  9. No wiem, doczytałam :) Ale za metr szczęścia, trzeba je długo trzymać :)
  10. Ech, Szkrabku malutki, cukiereczku kochany, wszystkiego naj... w nowym domku:) I faktycznie, takiego zakończenia życzę wszystkim wątkom ...
  11. [quote name='Ellig']Słomka:) [img]http://images8.fotosik.pl/2949/8addfd6eea7f6d49gen.jpg[/img][/QUOTE] Jest cudna. Trzymam kciuki :)
  12. [quote name='Ellig']Ondra jest bezpieczna, jedzie na kolanach Nutusi do domu.[/QUOTE] Nie było mnie, wydawać by się mogło chwileczkę, a tu taka zmiana:multi: Nutusiu, jakoś tak mi przez myśl przebiegło, że najcudniejszy dom miałaby Ondraszka u Ciebie... Marzenia się spełniają. A łzy to mi kapią i kapią... Jesteś wielka. Pozdrawiam Was cieplutko:)
  13. Teeeee, killer, ciotki jeszcze żyją? :)
  14. A taki kalendarz to gdzieś nabyć można?
  15. Boszszsz, toż to ten killer z sobotniego spaceru:) Cudny zresztą i skoczny, jak mało który czworonóg :)
  16. Po moich też nie chcą spacerować, choć zapraszam i zapraszam:)
  17. [quote name='michelle04'][URL="http://w800.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7pRoCYHoRSF"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1776/96747eb9001de99e4ee8fd2e/sdc13611[/IMG][/URL][/QUOTE] Toż to rasowy killer:eviltong:
  18. [quote name='giselle4']nie nasikal nie pogryzl nie zwarczal on tego nie umie:) Szaleje juz po sadzie i odgryza sie psu sasiada przez siatke...wszystko gra:) to był tylko sen[/QUOTE] Zły sen...
  19. [quote name='holmina']wprawdzie ja nie place stalej deklaracji ale,,,,,,jesli moge 3 grosze wtracic moze lepiej by bylo jednak zbierac stale i zapisywac,,,,,, bo jak ciotki tu nie beda stalej placic to znajda inna bide i wtedy bedzie im trudno wplacic....a jak sobie lolek zgromadzi jakis zapas kasy i jemu sie nie przyda to zawsze bedzie mozna innemu przekazac,ale bedzie pewnosc,,,,jak jakies leczenie,,,ze kasa jest.[/QUOTE] Nieśmiało popieram...
×
×
  • Create New...