[quote name='holmina']wprawdzie ja nie place stalej deklaracji ale,,,,,,jesli moge 3 grosze wtracic
moze lepiej by bylo jednak zbierac stale i zapisywac,,,,,,
bo jak ciotki tu nie beda stalej placic to znajda inna bide i wtedy bedzie im trudno wplacic....a jak sobie lolek zgromadzi jakis zapas kasy i jemu sie nie przyda to zawsze bedzie mozna innemu przekazac,ale bedzie pewnosc,,,,jak jakies leczenie,,,ze kasa jest.[/QUOTE]
Nieśmiało popieram...