Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. I z zalęknionego shih nie pozostało już ani śladu ;) Siu pakuje się do łóżek bez pytania, karmi się też sama, jakby ktoś zapomniał poczęstować :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/s320x320/384383_506640472736776_1967083377_n.jpg[/IMG]
  2. A jakie fale po rozpleceniu były :evil_lol: Oczka teraz odkryte, łzawią jakby mniej, ale przeklęte pyłki i tak drapanie powodują :shake:
  3. Kwietniowe postrzyżyny :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936915_506640036070153_1548011265_n.jpg[/IMG] Tylko pani Kasia tak potrafi :)
  4. Takie cudo jest w jednym z dolnośląskich schronisk. Więcej info ma na pewno giselle4... [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/551404_525586867487386_1896927404_n.jpg[/IMG]
  5. Za paczkę pampersów:-(
  6. [quote name='brzośka']od PKP jest niestety kawałek, ale do PKS jest blisko nie możesz autobusikiem przyjechać? gdzieś tam psiaki pod siedzeniem upchniesz ;) a jak nie, to coś wymyślimy - czuję się niemal jak gospodyni tej imprezy, więc o gości zadbać muszę :D choć bardziej Marmosia się poczuwać powinna :p[/QUOTE] Te, Te, wredoto Ty :) Marmosia jak trzeba będzie to pomoże :)
  7. Wiedziałam, że Oska nie przegapi !
  8. Huraaaaaaaaaaa :) Jest, jest, jest :) Pozdrawiamy Was cieplutko, a sami płaczemy ze śmiechu :)
  9. Dla mnie bomba :) Słodziak koffffany :)
  10. [quote name='giselle4']sniegu napadalo po kolanka i po tym sniegu przyszła do nas babulenka:) Wielkanocne miziaki dla Tuptinka :)
  11. Wszystkim cioteczkom i ich czworonogom życzymy Wesołych Świąt :)
  12. Jestem, zawsze gotowa do pomocy :) Na razie trzymam kciuki...
  13. Czytam zawsze z uśmiechem na ustach... :D
  14. Chyba sama zapiszę się na ścięcie i farbowanie do pani Kasi :) Żeby wyciągnąć głębię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Po konsultacji okulistycznej u prof. Kiełbowicza dostałyśmy zalecenie- głowa na zero. Albo uroda, albo zdrowie. Szkoda, że u Siu nie mogło iść w parze :-( Troszkę nakaz profesorski obeszłyśmy i chociaż uszynki zostawiłyśmy dłuższe :diabloti::diabloti::diabloti: Uraz oka, to wynik głębokiego urazu mechanicznego, zwykła trawa albo włosy nie spowodowałyby aż takich skutków. Najprawdopodobniej została "potraktowana" kijem, jakiś zwyrodnialec zrobił jej krzywdę:mad: Siusia ma bardzo głębokie zrosty na rogówce i w jej przypadku operacja nie dałaby nic prócz cierpienia :shake: Kropimy oczko 3 razy dziennie, żeby wyleczyć stan zapalny. A na wiosnę zarośniemy :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. Buziaki dla wszystkich ciotek :kiss_2: [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301515_489320371135453_431940700_n.jpg[/IMG]
  17. I ekscesy, oczywiście, też były :eviltong: Bo w domu bida aż piszczy :diabloti: [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/66626_489320461135444_926658383_n.jpg[/IMG] Więc (wiem, że zdania nie zaczyna się od "więc" :evil_lol:) skoro nikt nie raczył mnie poczęstować, to obsłużyłam się sama :diabloti: [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485992_489320811135409_1475226393_n.jpg[/IMG]
  18. Siu przed :) [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/486519_489319871135503_704083242_n.jpg[/IMG] Siu w trakcie :) [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1798_489320164468807_858910247_n.jpg[/IMG] I Królewna po :) [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269330_489320327802124_1179011620_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...