Bo mamcia się w pracy klimatyzuje po dwumiesięcznej przerwie :diabloti:
Ale o cioteczkach pamięta i o swoją Siu dba :loveu: Trochę wrzeszczy, jak coś pod balkonami dopadnę, ale to taka frajda zmykać co sił w nogach ze zdobyczą w pyszczku :eviltong:
Bo my kochamy plaskate :loveu::loveu::loveu: I te cudne, i chore, i brzydkie, dla nas łone i tak najśliczniejsze :loveu:
Tylko czasami rozmiar chałup nie pozwala mieć ich więcej:-(:-(
[quote name='izuha']Czaruś jeszcze bardziej czarujący :evil_lol:
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8370/obraz059c.jpg[/IMG]
[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4342/obraz062yr.jpg[/IMG]
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4604/obraz060qa.jpg[/IMG][/QUOTE]
Miziaki dla śliczniusia :)