Anula
Kasa,misiu.kasa.
I zebys mnie dobrze zrozumiala chodzi o schronisko.No popatrz,najpierw nie mogli pomoc,a jak pies w lecznicy na NAWET gmina zapłaci.
To jednak można.
Może go przyjąć hotelik W Brzozowym lasku za 400 zl miesięcznie,
W czwartek będę miała kontakt z Paulina z hoteliku GLEE.Hotelik jest w Warszawie i można będzie psa odwiedzać.Za Pauline recze glowa.Swoja.
Schronisko:(((((((((((((((((((((
Najgorsza opcja. Po co wyleczonego psa oddawać do schronu?Trzeba szukac DT lub hoteliku;bo zrozumiałam,ze kasa na ten cel jest.