To znaczy,ze można zalozyc watek psu,wstawic jedno zdjecie,napisac jeden post i zbierac?
Dziwne.Dla mnie niewiarygodne.
Andzela,to ja wstawie zdjecie Fety i powiem,ze bezdomny pies i zrobie bazarek:)A na watku to można się rozliczyć bez problemu.
Nie mogę tego znaleźć w regulaminie.