Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Jutro poproszę guccio o wystawienie zdjęć Kotów Chojnice cd.
  2. Mordka w mordke,łapa w łape:) Niesamowici jesteście:))Szacunek i ukłony. Luka jest podobna do SemikaTak go pamiętam.
  3. We wszystkim Cię wspieram.Wierze,że podjełaś dobrą decyzje.Trzymie kciuki.
  4. Powodzenia życzę Kotu a opiekunom cierpliwości.
  5. Będą zdjęcia? Pojechał na stałe czy na próbe?
  6. Pierwsze pytanie z fundacji (Kociej) Czy jest osiatkowany balkon/okno?Jak nie Kota nie dają. Jak tam jest?,bo kot + nie może być wychodzący.
  7. podaje dalej,dzieki kiyoshi
  8. Dacie wiarę,o Koty żadnego telefonu Żadnego.
  9. Poszłam do kota.Kota nie było:(Ktoś zostawił żarcie.Schab.O losie Wrony miały wyżerkę.
  10. O koty nikt nie dzwoni:(Zaczarowane jakieś czy co?
  11. Zadzwoniła.P.Marietta poprosiła, żeby do jutra się zastanowiła na 100% Skąd był telefon?
×
×
  • Create New...