Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Może się nie oswoi:(( I trzeba będzie go wypuścić.
  2. Ja widziałam swojego kota tylko na zdjęciu i jechałam po niego 600km. Dobre zdjęcia powinny być:) Dziewczyny,jak ktoś dzwoni i mówi,ze musi zabezpieczyć okna/balkon to już nie zadzwoni.bo albo to jego pierwszy kot,albo koty,które miał nie miały takich zabezpieczeń. A swoją drogą profesjonalne zabezpieczenie balkonu w Warszawie kosztuje krocie. Mój syn ma kota,rasowego.Mieszka w segmencie.Zabezpieczone wyjście na ogród(firma robiła).Po roku synowa chciała zadoptować drugiego kota coby Lunce się nie nudziło:)Dzwoniła po róznych fundacjach i żadna nie chciała kota wydać:( Powód,niezabezpieczony ogród. Ręce mi opadły,a im przeszła adopcja.
  3. O matko i córko:)Przepiękny:) Kup kotu obróżkę z feromonami.Niech ma i niech idzie do domu. Tak to jest,raz bury zawsze bury.
  4. Myślałam,że to dziewczyna;)skucha:) Dzięki.
  5. Poczytałam.Nie sen:) Guccio, który to Ivo? Możesz wstawić zdjęcie.Bury?
  6. To nie dzieję się naprawdę.Rano poczytam jeszcze raz.
  7. No nie wytrzymie.:) Telewizor na miarę. Lolek :))Cudo.
  8. One do wzięcia.Wizyte pa mogę zrobić:)a transport też do ogarnięcia:)
  9. Kamień z serca:)Najlepiej nie dopuścić do długów.
  10. Cyknij jakieś zdjęcia "nowym",,niech pociesza oko:))) Jest jeszcze jakiś dług u weta?,,bo jeżeli tak to może zapłać pieniążkami z bazarku. Taka moja sugestia;)
  11. Jeszcze3 koty,do wyadoptowania i wieści z nowych domków.:) Będzie jeszcze miłej:)
  12. Ktoś go chciał upodobnić do rottka,ale nie wyszło.Nawet mu ogon obcieli :(((( Teraz rottki ogoniaste są:)
  13. Jak odbierałam swojego kota,to Pani mi później napisała,że płakała. Taki los dt.
  14. Będzie dobrze.Jak Pani tyle czekała,to musi być. Guccio nie smutaj.Jeszcze 3 zostały.:)
×
×
  • Create New...