Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Tak.Dwa razy mnie wywalało.Zaznaczylam karmę,na którą miałam 5% zniżki.Myslam,że dlatego mnie wywaliło,odklikalam zniżkę i to samo. Dałam spokój.
  2. Zamawiałam karmę,zniżka mi nie wchodziła
  3. Pomimo wszelkich starań odszedł kolejny kitek.Zostaly dwa Mam nadzieję, że tak zostanie. Straszna ta choroba.
  4. Właśnie dostałam wiadomość Jeden z czarnych kociaków bardzo źle się poczuł.Jest po 5 dawce surowicy.Byl na kroplówce.Leje się przez ręce Straszne. Może to jakieś przesilenie.
  5. 100 ode mnie jednorazowa. Daj znać jak będzie trzeba wpłacić
  6. Wie, ktoś jaką karmę zamówić dla maluchów, żeby na łapki szybko stanęły. Nie licząc się z kosztami
  7. Wiadomości z godz.15 Bure Sreberko w najlepszej kondycjiDwa czarne Sadza i Węgiel pojechały do weta na zastrzyk. Będzie dobrze ,musi.
  8. Wiadomości z wczoraj Bury Sreberkoten co był w najgorszym stanie lepiej,sam je. Czarne jeden dobrze, drugi trochę gorzej. Minęło najgorsze.Mam nadzieję. Koty będą do adopcji po Świętach.Tak stwierdził wet.
  9. Póki mogę to napisze "Wszystkie dostały kolejną dawkę surowicy,kroplówki i leki". Czekamy.
  10. Dwa czarne maluchy w dobrej formie,jeden bury po surowicy ożył a najbardziej chory burasek bez zmian Taką wiadomość dostałam przed chwilą. P.M.sie nagrywa.Balam się odsłuchać.
  11. Trzymaj kciuki.Mocno.Zeby przeżyła. Był wet. wszystkie dostały kroplówki powiedział, że ja do rana przeżyje to będzie żyć.
  12. Z ostatniej chwili Koty chore na tą obrzydliwa chorobę na P. Jedną kicia w ciężkim stanie.Nie wiadomo czy do rana dożyje.
  13. Blisko, można wpaść
  14. Najlepszy wiek.Zacznij ogłaszać,bo zanim się ktoś zainteresuje to może trochę minąć. Ja kocham kociaki,szczeniaki u kogoś U siebie wolę starszaki.
  15. Tak ten.Ta plomba pasuje jak pięść do nosa.Koszmarek powstał mimo naszych protestów i nie jest jedyny. Kasa misiu kasa
  16. Ściągnęli ten napis,ze starej kamienicy i napisali sobie na takim nowym koszmarku. Mam nadzieję, że dostali zgodę i autorowi zapłacili.
  17. Z tego co wiem,to dla zwykłych.No może nie wszystkie . Kolejka w gminie niemała.Kiedys było,że mieszkania w dzielnicy, były tylko dla mieszkańców dzielnicy. Teraz dają dla wszystkich mieszkańców Warszawy.Nie ma rejonizacji że względu na dzielnice.Mozna wałki kręcić Większe.
  18. Mieszkania.Juz ludzie mieszkają.Budynek został doposażony w c.o.gaz,ciepła wodę.Mieszkania zostały połączone, żeby metraż powiększyć.
  19. Ten budynek był w zasobach gminy.Z dotacji unijnych wyremontowali.(gmina)
  20. Jolu nie.Nie wszystkie rozwalają. "Właściciel''odzyskal i musiał odtworzyć stan przedwojenny.Nie mógł zrobić po swojemu
×
×
  • Create New...