Ja też.I cała moja rodzinaA jedną, Edore miałam z Twojej hodowliI nawet spotkaliśmy się na wystawie miedzynarodowej na Torwarze.
Tak, że tak.Swiat jest mały
Mam dwie wiadomości dobrą i złą.
Czarna Perła mimo najlepszej opieki odeszła.FIP ją pokonał.
Za to Kerusia w doskonałej formie Przebywa w dt fundacji i już tam zostanie.