Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Po co się brał,jak się nie zna.Wzial kasę za nic. Ja szanuje lekarzy, którzy odsyłają do specjalistów.A nie udają wszystkowiedzących.Tak samo weci. Isiaczku.Kita nie jest w Szczecinie.Dziewczyny z fundacji ją tam zawiozły.
  2. Zobaczcie,tak wyglądają wyrwane zęby. Zdjęcie jak kicia przyjechała do weta w fundacji.Skandal.
  3. Nie. Stomatolog ze Szczecina wyrwał wszystkie i korzenie, które zostawil wet-konowal w Chojnicach.Jest nadzieja, że wyniki dodatnie na FIP były zafałszowane,przez stan zapalny.
  4. Ja po pewnym czasie odpuściłam.Nie było sensu.
  5. Miałam tak samo Zawsze się gdzieś wcisnęła
  6. Nie wiem czy znajdzie się lepszy dt niż u Ani. Aniu dziękuję .
  7. Keri opuściła lecznice.Jest w domu u wolontariuszki.Badania będę powtórzone po doprowadzeniu paszczy do "użytku". Bgra Help!!!
  8. Nic nie pisałam,bo nie wiedziała jak to się dalej potoczy. Kicia bura nazywana Babuszką lat 9 nadal u P.M.Kicia biało-czarna nazwana Keri w fundacji w Gorzowie. A było tak. Kicia cały czas siedziała w kącie klatki z łepkiem zwieszonym w dół:(P.M nie mogła sobie z tym dać rady.Pisała do róznych fundacji o pomoc,żeby ktoś pomógł ją oswoic.Odezwała się JEDNA fundacja z Gorzowa i po przesłaniu filmiku,pani z fundacji powiedziałaże to jest kotka bólowa .Że ją coś strasznie boli i dlatego taka pozycja i że ją przejmą. "U mnie było TRZECH weterynarzy i ZADEN na to nie zwrócił uwagi"ŻADEN. Umówiły się w pół drogi w Pile.Wolontariuszka jadąc po kota miała wypadek;(((( Szybka mobilizacja.Drugi samochód dojechał bez przeszkód i kota od razu obejrzał ich wet. I tak,kicia miała pozostawione przez weta popsute zęby i korzenie,wet leczył jej wszoły a one nadal tam były!!!!!. "A najgorsze jest to,że w wynikach wyszedł FIP:(((''Badania mają być powtórzone w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki i zaklinamy rzeczywistość. Mam zdjecia,ale są drastyczne.Ja się popłakałam,ale jak chcecie mogę wstawić. To tyle.
  9. Spojrzałam na 1 stronę wątku.Rok 2012.Jak do Was pojechał to miał 2 lata.To teraz już Dziadek. Szkoda, że Jola nie może zobaczyć.
  10. Czy Micho jest ma Ani utrzymaniu czy pojechał z karmą?
  11. Aniu To zapytaj weta o koszt kuracji i można by zamówić leczenie ma 2 tygodnie.Sama ocenisz czy jest poprawa i jakby miał pojechać do hoteliku to by było wiadomo czym go leczyć.
×
×
  • Create New...