Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Dziękuję guccio za udostępnienie wątku Zapraszam do siebie.
  2. Wczoraj odłowiony Kociak, czteromiesięczny. W tym miejscu zostały jeszcze 2 i ciężarna ich matka. P.M.napisala "Boże Święty już nie wiem czy łapać czy zostawić" Napisałam łapać.Kupimy karmę,albo opłacimy weta.
  3. Zrobione,dziękuję Jolu Nie miałam zamiaru odświeżać wątku,bo pomoc Kotom miała być jednorazowa. Postanowiłam pomóc P.M.oplacic transport kotów na Śląsk.Dzieki pomocy guccio udało się zrobić bazarek i uzbieraliśmy na transport.Ale...tam jest ciężko i mam co jakiś czas informacje o nowych kotach.I nie są to dobre wiadomości. Postanowiłam odnowić wątek i pokazać koty, które wymagają pomocy. Kita odłowione po Carrefourem.Do kastracji.Jak się nie oswoi będzie wypuszczona.
  4. Koty z Chojnic, które znalazły dom dzięki dogomanii Jacek i Agatka Koty są na Śląsku. Jacek teraz Kacperek
  5. Tu będzie rozliczenie bazarku i wszystkie wydatki na Koty z Chojnice. Z bazarku uzbieraliśmy 283zl Zakupiłam karmę za 238zl, zostało 45zlWykorzystam na wyróżnienie ogłoszeń,albo zostanie na zaś. Dziękuję Przyszły pieniązki z guciowych bazarków 120 zł Dziękuje. Z bazarku Joli jest 165 zł. Z bazarku guccio 90zl. Karma dla kotów 171,20. Zostało 249,20 zaokrąglone do 250 Zostają na zaś.
  6. Tak.Zadem kot się już nie pokazuje. Żeby nie zaśmiecać watka guccio to postanowiłam reaktywować wątek. Bo,tak naprawdę,co za różnica którym kotom pomagamy.W Chojnicach ciężko jest.
  7. Reaktywacja Jako, że "moich"kotów już nie ma to będę tu pokazywać Koty z Chojnic Moja przygoda z Chojnicami zaczęła się od adopcji kota. Przedstawiam Państwu Neko, który będzie opiekował się tym wątkiem. Nie mogę wstawić zdjęć
  8. Dekoracja Świąteczna w Warszawie.Noooo ludzie.Tz.mamy Święta
  9. Nowa Kicia na pokładzie .Opisałam na "swoim"bazarku.Mam jeszcze filmik.Poslalam do Bożeny.
  10. Pojadą do azylu dla leśnych zwierząt.
  11. Mamy jeszcze jeże w Chojnicach.Dostalam zdjęcie od P.Marietty. Wiedziały do kogo przyjść.
×
×
  • Create New...