Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Tak napisała P.M "Leżał na wsi we własnych odchodach.W klatce u weta,3miesiace.Poznalam go jak jeździłam z kociakami.Znalazlam mu i po Świętach go zawiozłam"
  2. Spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych życzą Koty z Chojnic i ja.
  3. Nie mogę edytować postuOczka takie zapłakane .Moze takie zdjęcie.Nie wiem.
  4. Dostałam takie info "Kotki czują się dobrze,chyba to najgorsze minęło"
  5. Sadza znów wylądował u weta,ale badania krwi nic nie wykazało.Może jakieś przesilenie? Sreberko super.
  6. Koty były dziś u weta.Dostaly tylko surowicę.Kroplowki już nie. Jest dobrze (tfu,tfu)
  7. Już poszło. Z godzinę mi się zeszło to dzisiejsze zamówienie
  8. Miałam zamówienie na 170 zł.
×
×
  • Create New...