Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Kamila zwróć uwagę na balkony Konserwator zabytków położył łapę. Nie było" robta. co chceta"
  2. Trochę będzie Dużo kamienic odrestaurowane. Śliczne są. Zaraz wstawię zdjęcia.For you.
  3. Dawne "mieszkanie"Matki. Wszyscy lokatorzy się wyprowadzili.Podworko zabezpieczone siatka,okna na parterze zamurowane. Pewnie na wiosnę rozwalą kamienice i postawią piękny,nowoczesny apartamentowiec.
  4. Uprzejmie donoszę, że maluchy spod Carrefoura (wszystkie 3) mają domki w Bydgoszczy Reszta bez zmian.
  5. Jak w styczniu będziemy robić bazarek to P.M dorzuci fantyTaki wstępny plan.Zobaczymy co z tego wyniknie. Alicjo będziemy.
  6. https://swiatzwierzat.pl/male-kotki-porzucone-w-kartonie-znalazly-schronienie-w-ramionach-dzielnicowego-em-071121#:~:text=Małe kotki porzucone w-,kartonie,-. Znalazły schronienie w
  7. Karma dla Kociakow za pieniążek z bazarku zamówiona.:) Koszt 238 zł.Jak będą wszystkie pieniążki to zrobie całe rozliczenie.Faktura wstawiła Brga Razem z Neko serdecznie dziekujemy.
  8. Dostałam zdjęcia kociaków z Carrefoura. Złapane wszystkie Mam dwa,jak dostanę trzeciego to wstawię.
  9. Takie wieści dostałam Kicia juz po kastracji. P.M.poprosiła lekarke zeby obejrzała ja dokładnie,bo jakaś dziwna sie wydawała.I cytuje"jeszcze takiej kupki nieszczęścia to nie widziałam"Po Kici łaziły pchły,wszoły i robaki.Zżerały ją zywcem dlatego ciągle ruszała nogami. W pyszczku tragedia ''zęby'' zgniłe.Pani weterynarz wyrwała jej wszystkie ''zęby" i stare korzenie. Kicia jest odpchlona,odrobaczona. Pani weterynarz nie wzieła za wszystko ani grosza,bo powiedziała,ze kota w takim stanie nigdy nie widziała. Trzymajcie kciuki żeby Kicia wyszła na prostą..
×
×
  • Create New...