Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Tylko przy bólach kostno-stawowych. Tak wyczytałam.
  2. Tego nikt nie wie.Jak to z lekami.Czy dla ludzi czy zwierząt. Pisały dziewczyny, że poprawa była po 2 dawce.
  3. W opakowaniu są 2 fiołki. Moim zdaniem trzeba kupić obie. Będzie na 2 miechy.
  4. Noo,ja w pierwszym rzucie nie widziałam Znaleziony na ulicy,wychudzony.
  5. Agata napisała czyli by wyszło 250zl. Pytanie jak długo trzeba podawać.?
  6. Napisze tu,bo nie mogę edytować.Za karmę zapłaciłam 141,40. Poproszę Bożenę o wstawienie. Zostało jeszcze 108.60.Do równego 110. Zamówiłam karmę za 115,20. Na koncie kotów 0.
  7. Zamówiona karma z bazarowych pieniążków dotarła. Dostałyśmy podziękowania
×
×
  • Create New...